Facebook Twitter E-mail
14. února 2015

Živí mrtví uvítají první homosexuální postavu

The Walking Dead se minulou neděli vrátil na obrazovky AMC s druhou polovinou páté série a nedávno bylo oznámeno, že se v ní objeví nová hlavní postava, kterou jistě znají fanoušci komiksové předlohy.

Novou tváří v Živých mrtvých bude Ross Marquand. Ten si v seriálovém světě zahrál naposledy v dramatu Mad Men od stejné stanice, a i když se AMC oficiálně nevyjádřila k tomu, jakou postavu by měl hrát, server TVLine zjistil, že vdechne život Aaronovi, prominentní homosexuální postavě právě z komiksové předlohy.

Aaron je popsán jako rezident komunity přeživších v Alexandrii, který oficiálně pracuje jako náborář. Dříve pracoval s Ericem, bývalým kolegou a přítelem. Ze strany TVLine nejde o čiré spekulace, Kirkman totiž sám potvrdil, že se v seriálu objeví homosexuální postava, kterou má být právě zmínený Aaron.


Těšíte se v seriálu na novou hlaví postavu? Nebo vás Marquandova postava nezaujala? Uvítali byste raději jinou postavu, kterou znáte z komiksové předlohy?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 140 týdny
Jenom ne žádného homosexuála prosim! -_-
Howard
před 139 týdny
Skvělé. Seriál zřejmě musí splnit povinnou kvótu pro výskyt homosexuálů, která...
Richard Žurman
před 137 týdny
Amíci jsou fakt střelení ale ještě k tomu špatně trefení. Proč poukazovat...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY