Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2015

Jarní seriály na HBO opět online legálně a zadarmo!

K příležitosti premiéry páté série Game of Thrones jsme si včera zde na SerialZone udělali tematickou neděli. Nyní už je první epizoda oficiálně venku a HBO má pro vás jako každoročně dobré zprávy! Ty se navíc netýkají pouze Hry o trůny, ale také dalších seriálů z dílny populární kabelovky!

HBO se rozhodlo pokračovat v letité tradici a potěšit fanoušky svého velkolepého seriálu Game of Thrones (Hra o trůny). Jak už jste asi zvyklí, máte všichni zcela legální možnost přehrát si úvodní díl páté série ve službě HBO GO zcela zdarma i v případě, že nepatříte mezi předplatitele.

Díl je již od rána k dispozici s českými titulky, takže pokud jste zvyklí na originál, tak si ani nemusíte zvykat na nové hlasy.

Odkazy ke zhlédnutí:
HBO GO
Youtube

To ale není všechno! Na HBO kromě Game of Thrones začaly také nové série komedií Veep (Viceprezidentka) a Silicon Valley. Také tyto úvodní díly můžete sledovat zdarma online!

Veep – odkazy ke zhlédnutí:
HBO GO

Silicon Valley – odkazy ke zhlédnutí:
HBO GO
Youtube

Takže si užívejte seriálového pondělka do sytosti a nezapomeňte nám dát vědět, jak se vám nové epizody těchto seriálů líbily a zda si dokázaly udržet kvalitu z předchozích let!

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
před 135 týdny
Ti nejede YouTube? To je tedy smutné...
ragelly
před 135 týdny
žádné...
sandokan555
před 134 týdny
uz je aj 2 cast legalne zadarmo pristupna ...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY