Facebook Twitter E-mail
8. května 2015

One Big Happy nemá žádný důvod k radosti

Vypadá to, že dnes se žádných dobrých zpráv nedočkáme. Vražedná série pokračuje s dalším obětním beránkem, a opět ho má na svědomí stanice NBC. Ta oznámila, že letošní midseason novinka One Big Happy končí, druhou sérii nedostane.

One Big Happy je jeden z nejčerstvějších seriálů. Premiéru si komedie odbyla v polovině března, kdy si ji naladilo 5,5 milionu diváků s ratingem 1.6. Jak už to ale bývá, čísla si seriál neudržel. Na konci dubna už byl rating na polovině, tedy 0.8.

Seriál s výkonnou producentkou Ellen DeGeneres měl být pro NBC součástí strategie, kdy se chtěla více soustředit na multikamerové projekty. Jde již o druhou komedii s LGBT tematikou, která nedokázala diváky zaujmout (před dvěma lety stanice zrušila po první sérii The New Normal).

NBC už má z komedií rozhodnuto vše kromě Undateable. Z dramat zbývají oznámit A.D.: The Bible Continues, American Odyssey, The Mysteries of Laura a The Slap.


Sledovali jste One Big Happy? Mrzí vás, že seriál nebude pokračovat? Máte už v oku nějakou novinku, která vám zaplní vyprázdněné watchlisty?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frankie
před 132 týdny
Myšlenka byla dobrá, bohužel se ji nepodařilo správně zrealizovat. Celé to bylo...
ragelly
před 129 týdny
Nebyla to žádná bomba, ale za příjemnou oddychovku se to považovat dá....
ševča
před 95 týdny
Čekala jsem od toho víc.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY