Facebook Twitter E-mail
12. listopadu 2013

Originals, Reign a Tomorrow People mají důvod k radosti!

CW byla dnes ke svým novinkám štědrá a objednala jim plnohodnotnou první řadu, tedy 22 epizod. Radovat se tak můžou fanoušci Reign a The Tomorrow People a spin offu Vampire Diaries The Originals.

“Během uplynulých několika sezón jsme vytvořili mnohem silnější vysílací program. Ratingy jsou rok od roku vyšší a sledovanost na digitální platformě pokračuje v exponenciálním růstu” vyjádřil se Pedowitz. “Jsme nadšení kreativním spádem, který producenti novým seriálům vytvořili. Nyní budou mít naši fanoušci možnost vidět, jak se příběh za celou sezónu rozvine. S objenadnými epizodami navíc, dvěma novými dramaty a novou reality show v midseason plníme slib, že budeme mít po celý rok více originální tvorby.”

The Originals si vedli velmi slušně, co se ratingů týče a dokonce se přiblížili ctihodnému veteránovi Supernaturalu. Tomorrow People a Reign na tom tak dobře nejsou, ale oba si podrželi více méně stálý počet diváků.

Stanice CW si ve sledovanosti polepšila o 9 % v porovnání s minulým rokem a o 10 % je na tom lépe u diváků ve věkové kategorii 18–49. Co se týče nahrávání a digitálního sledování, tedy zlatého dolu stanice, jsou čísla vyšší o 31 % a o 50 %. Letošní nováčci byli ve sledovanosti lepší o 84 % než jejich předchůdci z minulého roku.


Sledujete letošní novinky? Máte z prodloužení prvních sérií radost?

(Zdroj: The Hollywood Reporter)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kami
hodně dávno
To je komentář zase :D Jako pokud to bereš takhle, tak to jsou v tom...
Locke
hodně dávno
Ještě bych přidal gerontofílii, protože ty postavy v The Originals...
ševča
hodně dávno
já tak nějak doufám, že to bylo myšleno jako vtip :D. k tomorrow people jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY