Facebook Twitter E-mail
29. května 2015

Heroes: Reborn přibírá dalšího původního Hrdinu

Do minisérie Heroes: Reborn se vrací další známá tvář. Stanice NBC oznámila, že se v dramatu objeví herec Greg Grunberg, který v původních Hrdinech ztvárnil telepatického detektiva Matta Parkmana.

V minisérii bude Greg zastávat úlohu hostující hvězdy, tzv. nebude hlavní postavou a objeví se v méně epizodách (možná jen jedné). Herec se připojuje k hvězdám, mezi kterými jsou Masi Oka (Hiro Nakamura), Jack Coleman (Noah Bennet) a čerstvý hrdinský nováček Zachary Levi.

Grunberg se již v minulosti vyjádřil v tom smyslu, že by se v minisérii rád objevil. „Však víte, bylo by skvělé využít detektivní schopnosti této postavy k nalezení nových lidí s nadpřirozenými silami,“ uvedl loni v jednom rozhovoru. „Jsem z toho nadšený jako fanoušek, až uvidím, co se stane dál. Pokud bych dostal šanci být toho součástí, určitě bych ji využil.“

Herec získal v letošní pilotové sezóně roli v ABC pilotu Warriors, který však nebyl vybrán pro seriál. V loňském roce hostoval v retro dramatu Masters of Sex.

Heroes: Reborn se začne na NBC vysílat již letos na podzim.


Těšíte se na nové Hrdiny? Jste rádi, že se Matt Parkman a další původní postavy vrátí?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 160 týdny
Jaké detektivní schopnosti, proboha?
Allien.9
před 160 týdny
Tak trailer zatím OK a nevadí mi ani ten Noah...
IcePrincess
před 160 týdny
Nejspis jeho telepaticka schopnost, tu pokud vim uz nema nikdo jiny, nez...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY