Facebook Twitter E-mail
6. srpna 2015

Galavant: Rytíř John Stamos se vrací

První zpráva ke druhé sérii hudební komedie Galavant je na světě! Během letního TCA turné bylo oznámeno, že se v nové řadě vrátí herec John Stamos. Novinku prozradil výkonný producent seriálu Dan Fogelman.

Toho si fanoušci můžou pamatovat ze druhé epizody první řady. Herec se zde objevil v roli Jeana Hamma, se kterým Galavant svedl rytířský souboj.

Prozatím nebylo oznámeno, zda se Stamos zdrží ve více epizodách, nebo jestli jeho role v druhé sérii bude opět pouze hostující. Vzhledem k jeho nabitému rozvrhu se však dá očekávat, že půjde o druhou možnost.

Stamos aktuálně natáčí na Netflixu seriál Fuller House, který je pokračováním úspěšného sitcomu Full House. Kromě toho ho od podzimu čeká hlavní role v komedii stanice Fox s názvem Grandfathered.

Galavant se postaral o jedno z příjemných překvapení konce uplynulé sezóny, když stanice ABC oznámila, že se seriál dočkal prodloužení pro druhou sérii. Ta bude mít 10 epizod a na obrazovky se vrátí na začátku roku 2016.


Těšíte se na druhou sérii Galavanta? Vzpomínáte si na zmíněného rytíře? Jste rádi, že se v příběhu opět objeví?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 122 týdny
Paráda, no já si galavanta určitě pustim znovu před druhou řadou.
HonZajs000
před 121 týdny
Do druhé řady zavítá i další hvězdný host konkrétně Kylie...
HonZajs000
před 120 týdny
Na twitteru se objevili další fotky z natáčení...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY