Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2020

Seriály, které přišly o hlavní hvězdu

Z našich dubnovo-květnových spoilerových článků i výročních fotočlánků na konci roku asi už moc dobře víte, že smrt je nedílnou součástí téměř všech seriálů. Ačkoliv to většinou odnáší vedlejší postavy, někdy to nejde jinak a seriál musí opustit i některá z hlavních postav, což by si při sledování pilotu asi nikdo nedokázal představit.

Někdy postavy zemřou, jindy odejdou samy. Ve všech případech to ale fanoušky hluboce zasáhne. Nicméně v mnohých případech jde o odchod herců na základě jejich vlastních přání, když z nějakého důvodu již nadále nechtějí v seriálu pokračovat. Jedním odchodem však celý seriál nekončí. Zde máte některé případy seriálů, které ztratily svou hlavní hvězdu, a přesto se dokázaly otřepat a pokračovat dál i bez ní.

Jako vždy, po přečtení fotočlánku nám prozraďte, která z těchto postav vám nejvíce chybí, u koho jste rádi, že už je konečně pryč, a které další příklady seriálů, které přišly o svou hlavní hvězdu, se vám vybavují.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jduch
před 5 dny
NCIS - tam mi nejvíc vadila smrt Kate, pak i Ziva a Tony, Čarodějky,...
CUTE_BUT_PSYCHO
před 4 dny
Úplne vo všetko súhlasím od slova do slova :D (Jediné čo neviem je že...
ShedStories
před 19 hodinami
Smallville - bez Kristin Kreuk bol seriál výrazne lepší podľa mňa ... naopak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY