Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2011

Castingové info

V posledních dnech se objevilo pár informací o tom, kdo a v jakém seriálu bude hostovat. Tak si to v této bleskovce shrneme…

Do epizodní role nového fantasy seriálu Grimm od stanice NBC byla obsazena Amy Acker. Ztvární obyčejnou ženu v domácnosti, která hodně rychle stárne, a tak musí každých pět let vysát život ze tří mladých chlapců, aby si zachovala svůj mladistvý vzhled. Amy můžeme znát především z Angela a Dollhouse.

Herečka Bianca Lawson bude opět spolupracovat s Kevinem Williamsonem a jeho týmem. Uvidíme ji totiž v novém čarodějném seriálu The Secret Circle od CW. Objeví se už v přítím díle 1×10 jako Melissina sestřenice Karima Glaser. Zda-li bude opět čarodějka jako ve Vampire Diaries, je ale zatím ve hvězdách. Někteří Biancu znají i z Buffy nebo Pretty Little Liars.

Když už jsme u SC, skočíme se podívat i na to Vampire Diaries. Tam se především divačky mohou těšit na nového a pohledného kluka, který by mohl mít nějaké ty pletky s Bonnie. Robert Ri'chard totiž bude hrát Jamieho, kluka, který bude mít co dočinění i s matkou Bonnie – Abby Benettovou. Ukáže se v díle 3×12 a mohli jsme jej zahlédnout ve Veronice Mars či v seriálu Eight Days a Week.

A stále zůstáváme u CW – Jason Dohring, kterého současně vídáme jako středoškolského učitele v Ringeru, si odskočí k Lovcům duchů (Supernatural) do epizody 7×12. Jeho postava se bude jmenovat Chronos a bude bohem času. Řečtí bohové bývají zobrazováni jako staří pánové s vousy, takže tentokrát to bude trochu jinak. Jason je nejvíce známý z Veronicy Mars či Moonlight.

Na závěr jsem si nechal Grega Kinneara. Tento především filmový herec se opět objeví v komediálním seriálu. V roce 2003 to bylo v Přátelích, teď to bude ve třetí sérii Modern Family. Ztvární Tada, nového obchodního partnera Phila, na kterého zapůsobí. Claire bude mít z Tada ale zcela opačné dojmy…

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
hodně dávno
Tak na Amy Acker se fakt moc těšim! :)
Meimei
hodně dávno
Těším se hlavně na Amy Acker, to bude určitě stát za to :)
Netty
hodně dávno
To já jsem nadšená z Jasona Dohringa,jsem zvědavá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY