Facebook Twitter E-mail
2. února 2016

Anthony Starr obsazen do dramatu American Gothic

Hvězda seriálu Banshee, herec Anthony Starr, získal roli v připravovaném seriálu American Gothic od stanice CBS. Připojuje se zde k hercům jako je Justin Chatwin a Megan Ketch. American Gothic je dramatický seriál podle předlohy Stevena Spielberga, který stanice představí letos v létě.

Tvůrkyně seriálu Corinne Brinkerhoff se v příběhu bude zaměřovat na jednu rodinku žijící v americkém městě Boston, kde se střetne napínavé prostředí spolu se záhadou nedávno zesnulého náboženského kněze a řadou vražd, které se udály v minulosti. Důkazy povedou k jednomu ze členů rodiny.

Starr ztvární postavu jménem Garrett, prvorozeného syna rodiny, která má široké konexe na poli politiky. Garrett z nezištných okolností zmizel před 17 lety a vrátil se v době, když se dozvěděl, že jeho otec utrpěl infarkt.

Herec je známý především rolí Lucase Hooda v seriálu Banshee, který se na Cinemaxu vrátí s poslední sérií letos v dubnu. Objevil se také ve filmu Wish You Were Here.


Máte rádi Banshee? Jak na vás působí herec Anthony Starr a dáte šanci American Gothic?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 94 týdny
Tohoto herce uvidím ráda v něčem novém :)
A.R.G.U.S.
před 94 týdny
Kvůli němu na to začnu koukat :)
Sleslikslicka
před 94 týdny
Chci viděéééééééééééét! Cokoli dalšího s ním musí být prostě pecka....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY