Facebook Twitter E-mail
14. března 2016

Preacher zná datum premiéry

Očekávaná nová seriálová komiksovka Preacher se dočkala premiérového data. Kabelovka AMC, která stojí za nejúspěšnějším seriálem současnosti – The Walking Dead, právě oznámila datum, které by si fanoušci měli poznačit v kalendáři.

Preacher se s námi seznámí v neděli 22. května. Předskokana mu bude dělat midseason finále Fear the Walking Dead, takže se dá očekávat vysoká sledovanost. Následující dva týdny poběží opáčka pilotu a druhé epizody se pak dočkáme 5. června, kdy novinka přesídlí do svého timeslotu v 9 večer.

Hlavní postavou seriálu je reverend Jesse Custer, drsný Texasan, který ztratí víru a zjistí, že Bůh opustil nebe a vzdal se svých povinností. Jesse stane jediným člověkem, který je schopný Boha vypátrat a potrestat ho za jeho zradu. Na cestě Jesseho doprovází Tulip O'Hare, jeho zbraně milující bývalka, a upír-alkoholik.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destiny
před 83 týdny
Hmm, nezní to špatně. Rozhodně se na pilot podívám.
gladiator992
před 83 týdny
Neskutočný tešing ! :D
A.R.G.U.S.
před 83 týdny
Tak na tohle se moc těším :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY