Facebook Twitter E-mail
13. června 2016

Grey's Anatomy: Ellen Pompeo se své role jen tak nevzdá

Doktorka Meredith Grey bude i nadále zářit po boku ostatních chirurgů v následující třinácté řadě. Herečka Ellen Pompeo tento měsíc podepsala novou smlouvu, která ji zavazuje k účinkování ve slavném seriálu do května 2017. Pompeo dostává za natočení jednoho dílu 300 000 dolarů, a tak snad ani nemá důvod, proč by seriál v nejbližším období opouštěla. Zpráva přichází po nedávném odchodu Callie s tváří Sary Ramirez, která seriál opustila po 10 letech. Sama prohlásila, že si chce odpočinout a věnovat se po nějaký čas jiným činnostem.

Bylo oznámeno, že herec Justin Chambers, který hraje postavu dětského doktora Alexe Kareva, se další sérii upsal již letos v březnu, zatímco Kevin McKidd (Owen Hunt) svou smlouvu podepsal minulý týden, a tak je ohledně vývoje svého postu zcela optimistický. Jessica Capshaw (Arizona Robins) svou smlouvu podepsala již před rokem, a to na dobu dvou let.

Další, kteří prodloužili své setrvání v Grey´s Sloan Memorial jsou herečka Chandra Wilson (Miranda Bailey) a herec James Pickens Jr. (Richard Webber), se kterými se tak budeme setkávat i v nové sérii.

Grey's Anatomy letos získal v žebříčku nejsledovanějších dramatických seriálů třetí místo, lepší bylo pouze drama Empire a revival The X-Files.

Grey's Anatomy se vrací na obrazovky v září.


Koukáte na Grey's? Máte dobrý pocit z uplynulé 12. řady? Mrzí Vás odchod Sary Ramirez?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 74 týdny
:-), dobra zprava
Hitchhiker
před 74 týdny
mě teda Callie bude chybět,ale toto jsou samé dobré zprávy:D
shakespeare
před 74 týdny
Dobra zprava. Bez ni by to nebylo ono.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY