Facebook Twitter E-mail
14. června 2016

The Exorcist: Alan Ruck míří mezi hlavní postavy

Alan Ruck, který se v pilotním dílu hororové novinky The Exorcist vyskytoval ve vedlejší roli, nyní povyšuje na hlavní postavu.

Příběh je inspirován knižní předlohou Williama Blattyse z roku 1971 a legendárním snímkem The Exorcist. Jedná se o psychologický thriller, který vypráví příběh dvou velmi odlišných mužů. Prvním je otec Tomas Ortega (Alfonso Herrera), druhý otec Marcus Brennan (Ben Daniels). Oba se snaží pomoct rodině Ranceových, která je sužována posednutím démona a staví se tváří v tvář pravému zlu.

Ruck bude hrát postavu Henryho, který je blízký rodinný přítel. V minulosti utrpěl zranění při velmi vážné nehodě, která ho zanechala se značným postižením; následkem nehody totiž ochrnul. Nyní se cítí vězněm ve svém vlastním těle, je velmi frustrován tím, že se nemůže věnovat svému životu jako dřív. Navzdory všemu sužování zůstává rodině nablízku a snaží se jim pomoct zejména svou přítomností a tím, že udělá za každou cenu cokoli, aby ochránil své blízké.


Těšíte se na novou hororovou podívanou? Máte tento žánr zafixovaný spíše k filmu nebo se vám hodí i k seriálu?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 70 týdny
Tohle je přesně téma pro mě,určitě se na to podívám.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY