Facebook Twitter E-mail
29. června 2016

Life in Pieces míří na české obrazovky

Léto na Prima Comedy Central se ponese ve znamení nové svěží oddychovky. Seriál Life in Pieces se teprve v právě skončené sezóně představil divákům, přičemž si na CBS vybojoval druhou řadu. Nyní ho mají možnost poznat i ti, kteří upřednostňují dabing před původním zněním.

Stanice začne seriál vysílat pod českým názvem Rodinka na kousky. Na první díl se můžete těšit již tento čtvrtek, nové epizody poběží vždy ve čtvrtek od 22:00.

Seriál se od jiných komedií liší svým konceptem. Každý díl je tvořen čtyřmi vzájemně propojenými krátkými příběhy, které se vždy točí okolo jedné z větví Shortova klanu. Seriál vypráví příběh této rodiny a ukazuje jejích trapné, vtipné i nezapomenutelné životní mezníky.

V hlavních rolích září Colin Hanks, Betsy Brandt, Thomas Sadoski, Zoe Lister Jones, Dan Bakkedahl, Angelique Cabral, Niall Cunningham, Holly J. Barrett, Giselle Eisenberg, James Brolin a Dianne Wiest.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Rea_z1982
před 72 týdny
Ale nezemřela. Na titulky chodí, min. tam tedy někdo byl 17.6. pod jejím...
Bartami
před 72 týdny
Tak aspoň to dokoukám s dabingem, když nejsou titulky.
Adík
před 72 týdny
Omlouvám se jestli je toto až moc mimo mísu, ale prosím, jaké seriály začaly...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY