Diskuze k článku Seriálové osudy: Zoo
avatar uživatele
patrik1177
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
10. 8. 2016 / 19:02:55 (před 7 roky)
off

1. sérii jsem zkoukl před 2 měsíci maratonovým ragellystylem :) 1. série byla super, něco takového jsem čekal. Ale 2. série je podle mě moc složitá. Uvidíme jak dopadne 2. série, ale pokud seriál bude pokračovat takovým tempem jako teď tak já osobně doufám, že 3. série bude taky série poslední.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
10. 8. 2016 / 19:52:40 (před 7 roky)
off
patrik1177 napsal(a):

1. sérii jsem zkoukl před 2 měsíci maratonovým ragellystylem :)

To už je pojem, jo? :'D

avatar uživatele
alesanko
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
10. 8. 2016 / 19:59:28 (před 7 roky)
off

Mňa predlženie jednoznačne potešilo :)
Príde mi, že v 1. sérii sa niektoré veci moc naťahovali a miestami boli pasáže, ktoré ma nudili..
2. séria je zatial o poznanie lepšia a fakt ma baví každá minúta.
3. séria by už ale mohla byť posledná.. predsa len.. ako dlho to chcú naťahovať?

Btw.. k celému tomu nápadu. Na začiatku pred 1. sériou som sa fakt tešil.. zvieratá, ktoré sa vyvinú a postavia sa svojím utlačovatelom.. yeah! potom trochu sklamanie, že za to vlastne môžu ludia a prezentuje sa to ako choroba, proti ktorej hľadajú liek.. ludské ego sa proste nezaprie..

When people see good they expect good. And I don't wanna live up to anyone's expectations. (Damon Salvatore, TVD)
avatar uživatele
A.R.G.U.S.
Redaktor | Cool level: 64 | Tyrion Lannister
10. 8. 2016 / 21:05:43 (před 7 roky)
off

Hned se mi bude koukat na ty dvě série lépe, když vím, že se dočkám pokračování :)

avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
10. 8. 2016 / 23:14:11 (před 7 roky)
off

Zoo je taká hovadina, až sa na to dobre pozerá :D Mitch rules!

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
JustMyName
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
10. 8. 2016 / 23:51:24 (před 7 roky)
off

pri ZOO som sa zasekla niekde pri štvrtom-piatom diely prvej série a akosi sa neviem dokopať k tomu nájsť si čas a pozrieť seriál ďalej.. ale ak by mala byť tretia séria náhodou posledná, tak o to lepšia motivácia pre mňa, aspoň budem vedieť, že sa príbeh už nejako uzavrie :)

Falling is just like flying, except there´s a more permanent destination.
avatar uživatele
jojoCZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
11. 8. 2016 / 10:27:58 (před 7 roky)
off

Tak na to se už těším :) ... 1. série byla super. Už se těším na to jak dopadne 2. série :)

avatar uživatele
gladiator992
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
11. 8. 2016 / 11:58:23 (před 7 roky)
off

1. Séria bola úžasná ale táto druhá ? je to Zoo ? :/ dokefraflito ako mohli :/ snáď tretia séria to napraví.

avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
11. 8. 2016 / 15:43:31 (před 7 roky)
off

Jsem moc ráda,je to senzační seriál.

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
shakespeare
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
11. 8. 2016 / 21:43:08 (před 7 roky)
off
A.R.G.U.S. napsal(a):

Hned se mi bude koukat na ty dvě série lépe, když vím, že se dočkám pokračování :)

Na ZOO se teprve chystam,ale taky mam radsi, kdyz vim, ze to jen tak rychle neskonci.

avatar uživatele
_karel_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
17. 8. 2016 / 19:37:31 (před 7 roky)
off
alesanko napsal(a):

Btw.. k celému tomu nápadu. Na začiatku pred 1. sériou som sa fakt tešil.. zvieratá, ktoré sa vyvinú a postavia sa svojím utlačovatelom.. yeah! potom trochu sklamanie, že za to vlastne môžu ludia a prezentuje sa to ako choroba, proti ktorej hľadajú liek.. ludské ego sa proste nezaprie..

Přesně můj pocit. Ale i tak mám 2. řadu za mnohem svižnější a navíc tam naskočila Joanne Kelly, juch. :-)

avatar uživatele
Koldik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
19. 8. 2016 / 10:19:54 (před 7 roky)
off

2ka ma este len caka, ale hned lahsie rozhodovanie, ked viem ze bude aj pokracovanie...tesim sa