Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2016

Herečka z Blacklistu získala roli v Agents of S.H.I.E.L.D.

V nové sérii marvelovského seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) se na podzim představí řada nových postav. Již během Comic-Conu přišlo velké oznámení o Ghost Riderovi, jehož roli ztvární herec Gabriel Luna, a o pár dní později byla odhalena identita nového ředitele S.H.I.E.L.D.u., jehož úlohy se ujme herec Jason O’Mara.

Nově se k seriálu přidává i dámská posila. V několika epizodách se objeví herečka Parminder Nagra, kterou si můžete pamatovat ze seriálů jako jsou například The Blacklist (Černá listina) nebo ER (Pohotovost). V Agentech si zahraje významnou političku, která je známá pro své výhrady vůči Inhumans, které považuje za hrozbu společnosti. Poprvé se ukáže v třetí epizodě.

Třetí série se mimo jiné věnovala právě otázce Inhumans, přičemž celá situace dosáhla zlomového bodu během filmu Captain America: Civil War. „Veškerá moc zatím vycházela z něčeho, co Fitz a Simmons dokázali vysvětlit. Jsem zvědavá, co řeknou na hořící hlavu/lebku a jak tohle vysvětlí pomocí vědy,“ uvedla herečka Chloe Bennet, představitelka Da­isy.

Na premiéru čtvrté série se můžete těšit 20. září.


Těšíte se na nadcházející sérii Agentů? Líbí se vám, co si tvůrci pro fanoušky připravili? Co říkáte na nový casting?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 61 týdny
V Blacklistu jsem její smrt skoro obrečela,takže jí uvidím ráda znovu.
Koldik
před 60 týdny
je sympaticka, ale to je jedno, Agentov mam rad takze sa tesim. Radsej ale nech...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY