Facebook Twitter E-mail
28. srpna 2016

Do PLL se vrací pastor Ted

Pretty Little Liars přivítá v druhé polovině sedmé série známou tvář, vrací se pastor Ted. Bude to pro Ashley dobrá zpráva?

Herec Ed Kerr se vrací do Rosewoodu v roli pastora Teda, ačkoliv důvod jeho návratu zatím zůstává nejasný. Naposledy jsme jeho postavu mohli vidět na konci páté série v momentě, kdy zjistil nekalá tajemství o matce Hanny. Otázkou zůstává, povede co ho přimělo vrátit se zpět? Povede snad Ashley k oltáři? Odehraje se další pohřeb? Tvůrci slibují několikero zvratů zahrnujících smrt jedné z postav, odhalení mateřství či potencionální těhotenství.

Druhou nově ohlášenou postavou, která se v druhé polovině série vrací, bude Dr. Wren Kingston. Již dlouho se vedly diskuze o návratu Juliana Morrise a nyní tvůrkyně seriálu I. Marlene King tuto zprávu potvrdila. Nicméně i o jeho bližším návratu moc informací nesdělila. Mnoho fanoušků vedlo teoretické domněnky, že právě Wren je skrytě tajemný „A“, což mělo být naznačeno v jeho poslední scéně ve čtvrté sérii.


Co si myslíte, že přivádí Teda zpět do města? Co si slibujete od druhé poloviny sedmé řady?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

andromache
před 163 týdny
Já jsem vážně nepochopila proč lidi shippují Emison. Alison si za svoje...
verunkabrožová
před 163 týdny
Pan Pastor Ted mi vůbec nevadí,kladné a normální postavy být v seriálu ...
Makronka
před 163 týdny
Všichni tam mají máslo na hlavě, včetně Paige a nevyjímaje Alison....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY