Facebook Twitter E-mail
2. září 2016

Vítězka Grammy zamotá hlavy hrdinům HtGAwM

Zpěvačka Mary J. Blige, oceněná prestižní cenou Grammy, se ukáže ve třetí sérii právnického dramatu How to Get Away with Murder (Vražedná práva). Blige získala vedlejší roli.

Zatím se budeme muset spokojit pouze s jejím obsazením, jelikož o její postavě nebylo nic prozrazeno. Bližších informací se možná dočkáme v příštích dnech. Můžeme jen předpokládat, že se zapojí do další záhady, která se chystá na profesorku Annalise.

Pro Blige nepůjde o první seriálovou zkušenost. V letošním roce získala nominaci na Critic´s Choice TV Award za účinkování v živě vysílaném muzikálu od NBC, The Wiz, kde hrála postavu Evillene. A nejen to, dále se blýskla v hudební hitovce Empire, v Black-ish a 30 Rock. Nebude tedy nouze o dobrou podívanou.

Dříve jsme psali o herečce Lauren Vélez, která také získala vedlejší roli a zahraje si ředitelku univerzity v Middletonu, kde Annalise přednáší.

How to Get Away with Murder se vrací spolu s Grey´s Anatomy ve čtvrtek 22. září na stanici ABC.


*Jak se vám líbily dvě předešlé řady? Jaká zápletka byla lepší? Znáte Blige a Vélez z jejich předešlých rolí?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eliska.musilova
před 58 týdny
První série byla malinko lepší, ale HTGAWM je moje srdcovka a je to jeden...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY