Facebook Twitter E-mail
7. října 2014

Selfie: Allison Miller zamotá hlavu Henrymu

Seriál Selfie nedávno oficiálně odstartoval a tak si konečně mohli diváci udělat vlastní názor, co od této letošní novinky mohou čekat, a svůj názor připojila i naše redakce. Dnes však přicházíme se zprávou o novém obsazení pro tento seriál.

K seriálu by se měla ve vedlejší roli připojit i herečka Allison Miller, kterou si můžete pamatovat z rolí v seriálech Terra Nova nebo Go On.

Měla by se představit jako Julia Howser, jedna z předních dětských uroložek v Los Angeles. Její postava je popisována jako řízená a profesionální, navíc se může stát potencionálním milostným objektem pro Henryho (John Cho). Ten působí v roli osobního konzultanta hlavní hrdinky Elizy Dooley (Karen Gillan).

John Cho a Allison Miller už si společné hraní vyzkoušeli, oba hráli v seriálu Go On. Allison Miller svou účast v novém sitcomu prozradila na svém twitterovém účtu.

Selfie se vrátí s další epizodu opět v úterý.


Jak se vám líbil začátek Selfie? Co říkáte na novou postavu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 162 týdny
Selfie započalo skvěle, mě se teda pilot líbil. Nemohu říci, že bych se po...
justynajohnson
před 162 týdny
Jako Henry se mi John Cho moc líbí polepšil si ze Sleepy Hollow,protože tam moc...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY