Facebook Twitter E-mail
8. září 2015

Chicago Fire: Kdo zamotá hlavu záchranářkám?

Před měsícem jsme vás informovali o tom, že řady hasičů z Chicago Fire rozšíří Brian White a Steven R. McQueen. A právě o Stevenově roli toho víme zase trochu víc. Už víme, že na hasičské stanici 51 ztvární nového kandidáta Jimmyho Borelliho, který se podle předchozích zpráv do své nové role uvede opravdu ve velkém stylu, což nebude po chuti úplně všem, a obzvláště ne veliteli jednotky Bodenovi (Eamonn Walker). Nicméně, co s Jimmym plánují tvůrci dále?

Trochu jasno do celé věci vnesl sám Matt Olmstead coby výkonný producent, který ohledně Jimmyho osudu uvedl:

„Po příchodu Jimmyho už rázem nejsou Matt (Jesse Spencer) ani Kelly (Taylor Kinney) ti nejhezčí, a nezadané dámy, tj. Brett (Kara Killmer) a Chili (Dora Madison) to budou rozhodně kvitovat. I když si Brett v poslední řadě prožila románek s Cruzem (Joe Minoso), teď je zase single. A stejně tak i rozverná Chili. Všichni ostatní už nějaký ten vztah měli nebo mají. Všem jsme dali v seriálu prostor a všem už jsme se věnovali. Takže je ten správný okamžik přivést do party někoho dalšího, někoho nezadaného. Jak to dopadne, neprozradím, ale bude na co se těšit. Brett s Chili budou doslova bojovat o jeho přízeň a náklonnost. Nakonec ale vyhrát může jen jedna. A ta si Jimmyho odvede.“

Ti z vás, kteří Chicago Fire sledují, vědí, že ve finále třetí řady skončila Brett se strážníkem Seanem Romanem (Brian Geraghty) ze Chicago P.D., takže se nabízí otázka, jak tohle do celého příběhu zapadne. I na to už známe odpověď. Jak totiž prohlásil Matt:

„Jednalo se jen o jednorázovku. Dramatická a traumatizující událost, do toho pár piv. Potřebovali jen upustit páru. Nic dalšího s nimi v plánu nemáme.“

Takže uvidíme, která ze záchranářek klofne nového hasiče.

Chicago Fire se na NBC vrací již 13. října.


Co na to říkáte? Kdo myslíte, že si získá Jimmyho srdce, Brett, nebo Chili?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

stonefire
před 115 týdny
Chili je nebezpečná, ale sázím na Sylvii. Hlavně doufám, že nás s tou...
Mania Dardeville
před 114 týdny
Tedy nevím jestli ta, která z nich ho získá to může brát jako výhru....
Pipa22
před 114 týdny
... moc se na to pretahovani netesim, jen doufam, ze to nebude trapne az...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY