Plakát

Selfie

Eliza Dooley ušla od svých středoškolských let dlouhou cestu. Díky kouzlům laserových úprav vlasů, push-upek a fotografickým filtrům má na své Twitteru 143 tisíc followerů. Bez studu tweetuje o tom, jak se na letišti projížděla v invalidním vozíčku, protože se v jejích... [více]

2014 | USA | 22 minut | ABC | Komedie / Romantický | 13 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná v ČR

1×13 – Probuzení

(premiéra 24. 8. 2016 – před 7 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×13 – Wishing Well

(premiéra 30. 12. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu

Selfie – O čem to je

Eliza Dooley ušla od svých středoškolských let dlouhou cestu. Díky kouzlům laserových úprav vlasů, push-upek a fotografickým filtrům má na své Twitteru 143 tisíc followerů. Bez studu tweetuje o tom, jak se na letišti projížděla v invalidním vozíčku, protože se v jejích patnácticentimetrových podpatcích hůř chodí. Neustále přidává "selfies" - fotky sebe sama focené s nataženou rukou před sebou.

Jednoho dne si však Eliza uvědomí, že přijmout žádost o přátelství neznamená mít přátele. Vyhledá pomoc marketingového guru, aby napravila svou pověst. Výměnou za jeho pomoc mu Eliza flirtovně nabídne "cokoliv", ale Henry se jen začervená a trvá na tom, že jejich vztah je pouze profesionální.

Eliza selže hned svůj první test, když je přistižena, jak hraje Candy Crush během svatebního obřadu, a dokonce se zapnutými zvuky. Poslouchání svatebních slibů v ní vyvolalo "pocity", a tak potřebovala cestu ven. Henry dá výpověď, když vidí její neochotu respektovat jeho pravidla, ale Eliza ho přesvědčí, aby jí dal ještě šanci.

Selfie nabízí pohled na současné problémy Elizy a Henryho a na snahu žít život offline.

Eliza Dooley
Henry Higgs
Charmonique Whitaker
Sam Saperstein
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Romantický

Země původu

USA

Roky vysílání

2014

První vysílání

30. září 2014

Ukončení seriálu

30. prosince 2014

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Tagy

spolupracovníci, recepční, šéf, zrušeno po první sérii

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související