Plakát

Manhattan Love Story

Zajímalo vás někdy, co si myslí váš partner či partnerka na rande? Romantická komedie Manhattan Love Story zkoumá rozdíly mezi muži a ženami tím, že zvýrazňuje, co páry říkají a co si ve skutečnosti myslí. Dana je holka z Jihu. Nedávno se přestěhovala do města, kde si chce vybudovat... [více]

2014 | USA | 22 minut | ABC | Komedie / Romantický | 11 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná

1×11 – Let It Go

(premiéra 4. 12. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu

Manhattan Love Story – O čem to je

Zajímalo vás někdy, co si myslí váš partner či partnerka na rande?

Romantická komedie Manhattan Love Story zkoumá rozdíly mezi muži a ženami tím, že zvýrazňuje, co páry říkají a co si ve skutečnosti myslí.

Dana je holka z Jihu. Nedávno se přestěhovala do města, kde si chce vybudovat kariéru. Na první pohled je plná ambicí, vášně a sebevědomí. Ve skutečnosti však pochybuje o svém oblečení, nesnáší své kotníky a je přesvědčená o tom, že v každé situaci zaručeně řekne nebo udělá špatnou věc.

Dana dočasně bydlí u své přítelkyně z vysoké, Amy, a jejího manžela Davida. Tento na první pohled dokonalý pár Daně dohodí Davidova bratra Petera. Stejně jako u Dany, i u Petera budeme znát jeho myšlenky. Peter je sebevědomý a myslí si, jak jde jeho rande s Danou skvěle. Je přesvědčen o tom, že není jeho chyba, když Dana po pěti minutách s pláčem vyběhne z restaurace.

Přátelé a rodina povzbuzují Petera a Danu, aby to spolu zkusili ještě jednou. A znovu. Diváci se dozvídají, co si pár myslí na každém kroku budování jejich nového vztahu.

Seriál ve vašich statusech

ragelly: Tak koukám na Limitless a přijde mi to jako taková kombinace The Mentalist a Numb3rs. Ale dobrý, baví mě to. A to setkání z Manhattan Love Story určitě oslovilo jen málokoho, ale mě potěšilo :D Ale i tak pro mě bude Jake McDorman navždy Evanem z Greek ❤ I když jsem tým Cappie forever :D před 4 roky

Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Romantický

Země původu

USA

Roky vysílání

2014

První vysílání

30. září 2014

Ukončení seriálu

21. října 2014

Tagy

vnitřní hlas, randění, New York, sestra, bratři, manželství

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související