plakát seriálu

Manhattan Love Story

(Manhattan Love Story)

Názory uživatelů

Romantika s vnitřním hlasem

Překvapení, které mě na sebe prvně upoutalo po shlédnutí traileru. Už tehdy mě zaujal vnitřní hlas hrdinů (voiceover), který dal vzpomenout na příběhy, které se odehrály ve Scrubs v hlavě JDho. Seriál sám o sobě by se zařadil do naprostého průměru, ale jak se ukázalo, tak právě tyto voiceovery ho z něho vytahují. Hlavním hrdinům totiž přihrávají opravdu zábavné hlášky a nám dávají něco navíc oproti jinými romantickým komediím. Obsazení se mi líbilo, ústřední pár byl sympatický. Trochu škoda, že víc prostoru nedostal Kurt Fuller, kterého jsem si oblíbil v Psych. Celkově shrnuto, i tato jednohubka stojí za shlédnutí a jistě mnohé napadne, že byla zrušena neprávem a předčasně. Já bych se na Love Story Petera a Dany vydržel dívat dál...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Škoda

Je hrozná škoda, že to takhle brzo skončilo. Z letošních novinek mě to bavilo nejvíc.
Dalo se u toho hezky vypnout, odpočinout a zasmát se. Sice to nebylo nijak zvlášť originální téma, ale to asi nikdo nečekal. Hrozně se mě líbily myšlenky hlavních postav, a většina postav mi přišla děsně sypmpatická, na zbytek jsem si za ty čtyři díly nestihla vytvořit pouto.

90 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

A je konec..

Manhattan love story mě už zaujal po prvním díle. Proto mě vážně mrzí, že po čtyřech dílech a tak v otevřem ději se s ním musíme kvůli sledovanosti rozloučit. Rozhodně bych mu dala větší šanci než seriálu A to Z, ale jak se říká: Sto lidí, sto chutí.

90 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

‘Manhattan Love Story’ - something special in common rom-com

Tento pořad se mi velice líbil. Dobře vypadající muž a krásná žena, která je fixovaná na své přátele. (Je to o sexistickém volovi a provokativně naivní ženě, která bude po zbytek série - což nakonec netrvalo dlouho - snaží změnit sama sebe) Vtipy jsou čerstvé a chytré. (Někdy). A New York vypadá skvěle. (OK, to je vždy pravda.)

"Manhattan Love Story" je nová ABC romantická komedie, jenž v sobě skrývá jednoduchý trik. Dvě hlavní postavy mluví, a pak, často ve voice-over, slyšíme to, co opravdu si myslí. (Stejně jako se to teď snažím popsat zde :D)

Bohužel i tato situační komedie má své velké ALE. Scénář je nabitý plných zatuchlých stereotypů a známých randících klišé. Proč v tolika situačních komediích spisovatelé dělají velké vtipy o tom, jak mužské postavy spadají do chtíče a transu při pomyšlení na lesbický sex? To bylo provedeno vážně hrozně.

V určitém okamžiku, Dana je jen stereotypní dívka, Peter je jen stereotypní chlapec a "Manhattan Love Story" je jen stereotypní Rom-com. A to není žádná legrace, že? (Ne, to není.)

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Love Story je Konec...

...a to mě opravdu mrzí. Z letošních novinek, mě trailer MLS právěže moc nezaujal. Ze vztahovek se mi víc líbilo A to Z, a obecně z tohohle typu seriálu ještě Selfie.

Po pilotu, ale vše bylo jinak a další díly to jen potvrdily. MLS se mi opravdu zalíbilo a bavilo mě víc než A to Z nebo Selfie, a proto škoda ho.

Jinak to samozřejmě nebylo nic bravurní, ale jako oddychovka velice příjemné. Především mě dostaly vnitřní monology hlavních postav! Utřeme slzu a jdeme dál...

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Po prvním pilotu..

po shlédnutí prvního dílu, jsem docela nadšená..určitě dám tomuto seriálu šanci..je to něco u čeho se člověk zasměje a uvolní, baví mě hlavně myšlenky hlavních postav, které jsou vtipné a podle mého názoru ukazují jak doopravdy myslí žena a jak muž :) uvidíme jak se tento seriál bude vyvíjet dále. Za mě 90%

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nice

Bolo zaujímavé sledovať tento seriál, nie je to iba obyčajná rom-com...

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé