Facebook Twitter E-mail
22. září 2016

SARS: I will survive

Jak zpívá Gloria Gaynor, všichni přežijeme! Zatím první týden nové sezóny vypadá pro novinky naprosto výborně. Potvrdila to včera večer i začínající dramata Desgnated Survivor a Lethal Weapon.

Ve středu večer na ABC začala nová řada Goldbergů na čísle 2.0, což je o čtyři desetiny horší než minulý rok, kdy však jel seriál po The Middle. Novinka Speechless začala solidně na stejném ratingu, tedy 2.0. Modern Family otevřel novou řadu s číáslem 2.6, které je o šest desetin horší než loni na pozdim. To ovlivnilo i Black-ish, který si s číslem 2.0 oproti loňsku pohoršil o čtyři desetiny. Naopak Nashville uvolnil místo potenciálnímu novému hitu. Novinka Designated Survivor začala na čísle 2.3. Nejen, že si tedy polepšila oproti svému předskokanovi, ale oproti loňskému Nashville vylepšila časový sloto 1.1 ratingového bodu, což je téměř dvojnásobný nárůst.

Na CBS se vrátil Survivor s číslem 2.3 (vs. 2.5 loni).

Na Foxu začala novinka Lethal Weapon velmi dobře s ratingem 2.2, i když loňský Rosewood na tom byl ještě o dvě desetinky lépe (2.4). Večer samozřejmě ovládl Empire s číslem 4.1, který však ani zdaleka nedosáhl na loňskou premiéru (6.7).

Na NBC spadl Blindspot oproti minulému týdnu o dvě desetiny na 1.3. SVU začal solidně s ratingem 1.8, tedy na chlup stejně jako loni. Chicago PD si také nemusí na nic stěžovat, číslo 1.6 je o pouhou desetinku nižší než na podzim 2015.

Finální čísla: Designated Survivor si o desetinu pohoršil. Empire se o desetinu zvedl.

Stanice Seriál Minulý týden Tento týden Rozdíl
ABC The Goldbergs 2.0 / 6,90
ABC Speechless 2.0 / 7,38
ABC Modern Family 2.6 / 8,24
ABC Black-ish 2.0 / 6,39
ABC Designated Survivor 2.2 / 10,04
CBS Survivor 2.3 / 9,46
CBS Criminal Minds
CBS Code Black
CW Arrow
CW Frequency
FOX Lethal Weapon 2.2 / 7,93
FOX Empire 4.2 / 10,87
NBC Blindspot 1.5 / 7,10 1.3 / 6,08 – 13 %
NBC Law & Order: SVU 1.8 / 7,83
NBC Chicago PD 1.6 / 6,87


SARS neboli Sledovanost a ratingy seriálů je pravidelná rubrika na SerialZone, mapující sledovanost seriálů v amerických televizích. Jste nováčkem a nevíte, co přesně rating a další zmiňované pojmy znamenají? Náš průvodce sledovaností vám pomůže:
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Šéf
před 60 týdny
Super zpráva večer Designated survivor má dobrý rating, mohl by to udržet uvidí...
justynajohnson
před 60 týdny
Designated Survivor mi dělá radost :)
ragelly
před 60 týdny
Finální čísla: Designated Survivor si o desetinu pohoršil. Empire se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY