Facebook Twitter E-mail
14. května 2012

Horatio se loučí!

A není sám. CBS včera oznámila rozhodnutí o obnovení či zrušení posledních seriálů, jejichž osud nebyl jasný. A kdo tedy z tohoto souboje vyšel vítězně?

CSI: NY! Ač je to pro mnohé překvapení, CBS se rozhodla ponechat novější spin-off Kriminálky Las Vegas. Jelikož ovšem sledovanost ani NY, ani Miami nebyla nějak zvlášť uspokojující, bylo téměř jasné, že jeden z nich musí z kola ven. Obětí se stalo Miami. Horatio Caine tak po deseti letech uzavře poslední případ.

Bossové na CBS se s ním rozloučili hezky. V oficiálním vyjádření poděkovali tvůrcům, hercům i štábu a podotkli, že seriál bude fanoušky těšit díky syndikaci (uvádění na jiných stanicích po celém světě) ještě mnoho let.

Aby v seriálovém nebi nebylo CSI: Miami smutno, doprovodí ho pár novinek. V příští sezóně už se nesetkáme s dramaty Unforgettable a NYC 22 a se sitcomem Rob.

Obě dramata nejsou velkým překvapením. Unforgettable celý rok přinášelo spíše podprůměrné výsledky. NYC 22 bylo nasazeno teprve před pár týdny a ratingově shořelo hned u pilotu.

Naopak Rob je trošku překvapením. Zahraniční weby tipovaly spíše jeho obnovení s tím, že CBS v další sezóně rozšíří komediální blok. Na program CBS si budeme muset počkat do čtvrtku, ale zatím to vypadá, že tedy žádné výrazné změny nebudou.

Jediným seriálem, který stále neví svůj osud, zůstává na CBS veterán Rules of Engagement. Kvůli zrušení Roba je však pravděpodobné, že se Rules vrátí i v další sezóně.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

CzHero
před 283 týdny
tak tak Las Vegas zůstává srdcovkou spoustu dalších lidí, její bratříčkové už...
This is madness
před 282 týdny
Tak u mě CSI:LV vede samozřejmě NY, takže jsem ráda, že se rozhodli...
c.arolinka
před 274 týdny
CSI: Las Vegas-je prostě nejlepší z těch 3. A holt to schytalo Miami. Ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY