Facebook Twitter E-mail
30. září 2016

Mandy Moore vyspoilerovala twist z This Is Us už v lednu

Upozornění: Článek obsahuje velké spoilery z pilotní epizody This Is Us.

Minulý týden internet žil především závěrečným zvratem, který si pro diváky přichystali tvůrci dramatické novinky This Is Us. Dozvěděli jsme se, že příběh všech šesti hlavních postav se neodehrává v jeden den, ale dvojice v porodnici jsou ve skutečnosti rodiče tří dětí v přítomnosti.

Zajímavostí však je, že tento šok, který fanoušci museli rozdýchávat, herečka Mandy Moore částečně vyspoilerovala již před devíti měsíci, tedy v lednu 2016. Během natáčení pilotu se totiž vyfotila se svým kolegou Milem Ventimigliou ve svých kostýmech a fotografie publikovala na Instagramu s textem „Vintage or hipster?“ Všichni fanoušci však automaticky předpokládali, že jde skutečně o hippie módu a nikdo netušil, jaký zvrat v seriálu skutečně přijde.

„Asi jsem to neměla dělat, ale s Milem jsme dělali photoshoot, abychom měli fotky, které by mohly být v seriálu použity jako dekorace. Některé z nich jsem dala na Instagram a napsala k tomu něco jako ‚1970, nebo hipsteři, co myslíte?‘ Byl to větší spoiler, než stanice asi chtěla, ale všichni hned odpovídali ve stylu ‚Jasně, že hipsteři.‘,“ uvedla herečka.

Vintage or hipster?

Fotka zveřejněná uživatelem Mandy Moore (@mandymooremm), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–01–22T21:27:39+0­0:00“>Led 22, 2016 v 1:27 PST</time>Vintage or hipster pt. 2

Fotka zveřejněná uživatelem Mandy Moore (@mandymooremm), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–01–22T21:29:12+0­0:00“>Led 22, 2016 v 1:29 PST</time>

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 59 týdny
Mandy jsem hrozně dlouho neviděla,takže mé srdce zaplesalo.
Koldik
před 58 týdny
Tak uz som aj zabudol na ten vas zvrat spominany v novinke pod lupou....

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY