Facebook Twitter E-mail
30. září 2016

Velký superhrdinský crossover má hlavního záporáka

Očekává se velká mela. Čtveřice superhrdinských seriálů Arrow, The Flash, Supergirl a Legends of Tomorrow se utkají s Dominátory.

Výkonný producent Arrowa a Legend Marc Guggenheim se vyjádřil ve smyslu, že se inspiroval crossoverem z osmdesátých let známým pod názvem Invasion!, který představil mimozemskou rasu Dominátorů, kteří legii superhrdinů pořádně potrápili.

*"Používáme veškeré dostupné technologie a počítačové efekty, aby výsledek vypadal co nejlépe a přiblížil se vizuální kvalitou k nákladné filmové produkci, prozradil Guggenheim.

Prozatím to vypadá, že by se v crossoveru mohla objevit také Katie Cassidy, která byla v minulé sezóně Arrowa zabita. Herečka podepsala velkou smlouvu o účinkování ve všech DC seriálech na stanici.

Prvním navrátilcem na obrazovkách bude 4. října The Flash následovaný o den později Arrowem. Supergirl se vrátí 10. října a Legends of Tomorrow se představí s novými díly 13. října.


Jaký ze čtveřice komiksových seriálů máte nejradši? Jaká z uplynulých řad jednotlivých seriálů vás bavila nejvíce? Těšíte se na velký crossover?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 89 týdny
Můj nejoblíbenější je Flash a na Supergil,ale o té se dá říct,že na ní...
alesanko
před 89 týdny
Už sa teším na všetky 4 seriály :) A dúfam, že Katie sa bude na obrazovkách...
Koldik
před 89 týdny
Kvalita je diskutabilna, ale je to predsa CW... co cakate. Flash je jednoznacne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY