Facebook Twitter E-mail
30. září 2016

Velký superhrdinský crossover má hlavního záporáka

Očekává se velká mela. Čtveřice superhrdinských seriálů Arrow, The Flash, Supergirl a Legends of Tomorrow se utkají s Dominátory.

Výkonný producent Arrowa a Legend Marc Guggenheim se vyjádřil ve smyslu, že se inspiroval crossoverem z osmdesátých let známým pod názvem Invasion!, který představil mimozemskou rasu Dominátorů, kteří legii superhrdinů pořádně potrápili.

*"Používáme veškeré dostupné technologie a počítačové efekty, aby výsledek vypadal co nejlépe a přiblížil se vizuální kvalitou k nákladné filmové produkci, prozradil Guggenheim.

Prozatím to vypadá, že by se v crossoveru mohla objevit také Katie Cassidy, která byla v minulé sezóně Arrowa zabita. Herečka podepsala velkou smlouvu o účinkování ve všech DC seriálech na stanici.

Prvním navrátilcem na obrazovkách bude 4. října The Flash následovaný o den později Arrowem. Supergirl se vrátí 10. října a Legends of Tomorrow se představí s novými díly 13. října.


Jaký ze čtveřice komiksových seriálů máte nejradši? Jaká z uplynulých řad jednotlivých seriálů vás bavila nejvíce? Těšíte se na velký crossover?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Ing. Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 120 týdny
Můj nejoblíbenější je Flash a na Supergil,ale o té se dá říct,že na ní...
alesanko
před 120 týdny
Už sa teším na všetky 4 seriály :) A dúfam, že Katie sa bude na obrazovkách...
Koldik
před 119 týdny
Kvalita je diskutabilna, ale je to predsa CW... co cakate. Flash je jednoznacne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY