Facebook Twitter E-mail
20. března 2017

Penélope Cruz bude součástí třetího ACS

Hollywoodská hvězda Penélope Cruz získala jednu z hlavních rolí v nadcházející třetí řadě antologie American Crime Story.

Desetidílná řada se bude zabývat šokujícím atentátem na legendárního módního návrháře Gianniho Versaceho. Ten byl v červenci 1997 zavražděn před svou vilou v Miami Beach. Vrahem byl sociopatický sériový vrah Andrew Cunanan, který o osm dní po Versaceho atentátu spáchal sebevraždu, když jej policie chtěla zatknout. Versace byl jeho pátá a poslední oběť.

Herečka ztvární Donatellu Versace, sestru Gianniho. Jde o jednu z hlavních a nejdůležitějších postav v příběhu. Po jejím boku zde budou zářit Édgar Ramírez jako Versace a Darren Criss jako jeho vrah Cunanan.

Pro Penelope jde o americký televizní debut. Že by měla zaděláno na Emmy či Glóbus? Oscara už doma má, a to za roli ve snímku Vicky Cristina Barcelona z roku 2008.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

STOUPA
před 34 týdny
Ale jo vypadá to zajímavě.
Destinytte
před 34 týdny
To vypadá dobře.
Koldik
před 24 týdny
Penelope je super, mam ju rad v hocijakej ulohe...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY