Facebook Twitter E-mail
11. května 2017

The Shannara Chronicles už nepoběží na MTV

Stanice MTV dává ruce pryč od svého fantasy The Shannara Chronicles. Fanoušci se ale nemusí bát, již objednaná druhá série se vysílat bude, pouze na jiné stanici. Seriál se z MTV stěhuje na kabelovku Spike. Obě stanice patří pod společnost Viacom, takže přesun probíhá relativně bezproblémově.

Seriál se poprvé představil v roce 2016 a sklidil na MTV velký úspěch. Podle dostupných informací však většina diváků byla starší, než by si stanice přála – průměrný věk se blížil téměř ke čtyřicítce a diváci byli hlavně muži. Nový ředitel stanice ji však chce vrátit zpět k mladší kultuře, aby zaujal mladé lidi, tzv. mileniály (Millennials), a hlavně ženy.

Na MTV tak po zrušení všech komedií a přesunu Shannara Chronicles zůstává pouze horor Scream, který se dočká zkrácené šestidílné třetí řady, jež bude kompletně přestavená s novým příběhem a postavami. MTV chce i nadále pokračovat ve vlastní seriálové tvorbě, ale ne tak silně jako doposud.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
před 126 týdny
První série The Shannara Chronicles mě bavila a rozhodnutí stanice je pro mě...
patrik1177
před 126 týdny
Přesně moje řeč ;)
Koldik
před 109 týdny
Este si pockam a potom sa na to vrhnem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY