Facebook Twitter E-mail
18. května 2017

The CW plánuje další obrovský crossover

Dá se říct, že už je to vlastně tradice. Během své dnešní upfronts prezentace stanice The CW oznámila, že plánuje další čtyřdílný crossover, kterého se dočkáme již letos na podzim. Není se čemu divit. Ten loňský zajistil stanici nejsledovanější týden za posledních šest let. I letos se bude skládat ze seriálů Arrow, Supergirl, The Flash a Legends of Tomorrow.

Nadcházející midseason drama Black Lightning není součástí Arrow-verse a nejsou žádné plánky k tomu, že by mohl vzniknout pětidílný crossover právě s tímto seriálem.

V době, kdy stanice v roce 2012 poprvé představila Arrowa, bylo v televizi superhrdinských seriálů pomálu. Nyní jde o jeden z nejrozšířenějších žánrů, o čemž svědčí i to, že samotná stanice bude mít v následující sezóně zmíněných pět seriálů. „Máme za to, že vlastníme ten nejlepší supehrdinský program ze všech. Nikdy jsme neměli více než čtyři DC seriály zároveň, vždycky využíváme rotaci. Bude to trvat do té doby, dokud to lidi budou chtít sledovat. V tomto případě hraje roli kvalita.“

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Redmarx
před 87 týdny
Crossover je zabavny, pokud sledujete vsechny serialy, pokud sledujete jen neco...
kneznaL
před 87 týdny
To bude za vopruz:-( Stejně mě max donutí kouknout na ten jeden díl ze seriálu,...
Koldik
před 71 týdny
uz teno quatrover je dost, nie to ze by tam pridali este Black Lighning...som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY