Diskuze k článku Hádanka: Kterou hlavní herečku čeká brzy smrt?!
avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
27. 9. 2012 / 20:50:11 (před 11 roky)
off

No jsem zvědavá, kdo to bude. Možná Serena z GG, i když pokud to tělo bude nějak moc zmasakrovaný, tak nevím, moc mi to na ně nesedí. :D
Jinak poznámka k překladu - meet a maker tady bude myšleno jako idiom, kdy to znamená zemřít, takže postava zemře mimo kameru (tzn. že tu autonehodu možná uvidíme, ale umírání už ne). :)

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
27. 9. 2012 / 20:51:25 (před 11 roky)
on
Gabik.029 napsal(a):

No jsem zvědavá, kdo to bude. Možná Serena z GG, i když pokud to tělo bude nějak moc zmasakrovaný, tak nevím, moc mi to na ně nesedí. :D
Jinak poznámka k překladu - meet a maker tady bude myšleno jako idiom, kdy to znamená zemřít, takže postava zemře mimo kameru (tzn. že tu autonehodu možná uvidíme, ale umírání už ne). :)

Super, díky! Nevěděla jsem si s tím rady :)

avatar uživatele
Palin
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
27. 9. 2012 / 21:22:45 (před 11 roky)
off

No, po včerejším dílu (a několika předchozích sériích) by mě nemrzelo, kdyby se jednalo o Lily z HIMYM.

Editováno: 1x | Naposledy: 27. 9. 2012 / 21:23:27
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
27. 9. 2012 / 21:31:45 (před 11 roky)
on
Palin napsal(a):

No, po včerejším dílu (a několika předchozích sériích) by mě nemrzelo, kdyby se jednalo o Lily z HIMYM.

Asi už mi dneska vynechává mozek, ale zapomněla jsem tam dopsat, že se jedná o seriál trvající 60min včetně reklam.

avatar uživatele
Katehrine
Uživatel od první verze | Cool level: 22 | Chandler Bing
27. 9. 2012 / 21:46:08 (před 11 roky)
off

mohla by to být Camilla z Bones, nějak mi přijde, že se poslední dobou moc neprojevuje...

There is always Hope.
avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
27. 9. 2012 / 21:52:38 (před 11 roky)
off
Katehrine napsal(a):

mohla by to být Camilla z Bones, nějak mi přijde, že se poslední dobou moc neprojevuje...

Pro ni chystají nějaký románek, tak tu tam snad nechají. :)

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
timiii5
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
27. 9. 2012 / 22:13:45 (před 11 roky)
off

Mrzelo by ma to asi ale podla mňa to bude Brennanová z Bones

avatar uživatele
anjoa
Uživatel od první verze | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
27. 9. 2012 / 22:17:49 (před 11 roky)
off

Mě jako první napadla LaGuerta z Dextera. Není mi sympatická a nikdy jsem ji neměla ráda. A pak nevím přesně proč, ale druhý tip by byla Miranda Bailey z GA. Shonda je schopná zabít kdykoliv a kohokoliv.

avatar uživatele
Hurvi
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
27. 9. 2012 / 22:20:56 (před 11 roky)
off

No ja by som tipoval nejakú ženštinu z Army Wives - keďže seriál nesledujem, nedám konkrétny tip :-)

avatar uživatele
Ciclonwar
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
27. 9. 2012 / 22:24:37 (před 11 roky)
off

Možná jsem už zmatený ospalostí, ale napadá mě Oliv z Fringe. :)

avatar uživatele
Illyria
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
27. 9. 2012 / 22:45:21 (před 11 roky)
off

Mne teda nikdo konkretní ze serialů, ktere sleduju nenapadá- ale každopádně to bude odvážný krok ze strany tvůrců.

Pokud to bude oblíbená postava, tak je to možná seriál, jehož letošní sezona je pravděbodobně poslední... možná je to také vodítko, které by se mohlo použit při vyřazování, kterého seriálu by se to mohlo týkat :-)

avatar uživatele
Lucius
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
27. 9. 2012 / 23:14:59 (před 11 roky)
off

Z mých seriálů mě napadla akorát Serena z GG. A abych řekla pravdu, tak by mě to ani nemrzelo :D

Sarcasm - because beating the crap out of people is illegal.
avatar uživatele
Adrian "A.C." Conor
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
28. 9. 2012 / 00:02:41 (před 11 roky)
off

Podľa mňa to bude Kate Walsh (Addison Montgomery) v Private Practice. Sama chce opustiť seriál tak toto je ideálny spôsob ako zabiť aj jej postavu, a tvorcovia budú môcť pokračovať bez nej.

Wait for it...
avatar uživatele
griff
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
28. 9. 2012 / 00:15:33 (před 11 roky)
off

Nebo co takhle někdo z Mentalisty? Nevim, jestli Grace počítaj jako hlavní herečku.. Nebo třeba Teresu, ta je určitě hlavní...

avatar uživatele
Katschaba
Uživatel od první verze | Cool level: 21 | Phil Dunphy
28. 9. 2012 / 08:15:36 (před 11 roky)
off
anjoa napsal(a):

Mě jako první napadla LaGuerta z Dextera. Není mi sympatická a nikdy jsem ji neměla ráda. A pak nevím přesně proč, ale druhý tip by byla Miranda Bailey z GA. Shonda je schopná zabít kdykoliv a kohokoliv.

Jo, tak kdyby umřela ona, byla bych vážně ráda. Její postavu vyloženě nesnáším, a stejně podle knih tam nemá vůbec co dělat :D

"Your life is yours and yours alone, rise up and live it." by Richard Rahl
avatar uživatele
misyrka
Uživatel od první verze | Cool level: 21 | Phil Dunphy
28. 9. 2012 / 09:36:19 (před 11 roky)
off
hunterX napsal(a):

Podľa mňa to bude Kate Walsh (Addison Montgomery) v Private Practice. Sama chce opustiť seriál tak toto je ideálny spôsob ako zabiť aj jej postavu, a tvorcovia budú môcť pokračovať bez nej.

No popravdě, taky mě napadla Kate Walsh. A nebylo by to ani moc velká překvapení.. ikdyž mě to docela dost mrzí.

XOXO Michaela
Editováno: 1x | Naposledy: 28. 9. 2012 / 09:38:47
avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
28. 9. 2012 / 09:50:06 (před 11 roky)
off

Smrt má přijít docela brzo a Kate tam má být celých 13 epizod, ale nedivila bych se, kdyby to byl někdo jiný z PP.

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
E Š
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
28. 9. 2012 / 10:16:20 (před 11 roky)
off

Z "mojich" seriálov ma napadla len Serena z Gossip Girl, čo by mi osobne ani vôbec nevadilo. Kľudne nech ich vyzabíjajú aj všetkých, tak, ako zabibili ten seriál po dvoch troch sériách ;)

eleon
avatar uživatele
No One
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
28. 9. 2012 / 10:20:17 (před 11 roky)
off
griff napsal(a):

Nebo co takhle někdo z Mentalisty? Nevim, jestli Grace počítaj jako hlavní herečku.. Nebo třeba Teresu, ta je určitě hlavní...

Z Mentalisty by neměl umřít nikdo. A Teresa určitě ne, protože ta nejde nahradit. A tvůrci nejsou tak pitomí, aby nechali zmizet "tu rozkošnou zrzku" Grace =)
Já tipuju Mariu z Dextera. Hlavně proto, že ji nemám ráda. Ale taky už tam nemá pořádně co dělat.

Revenge is changing persons..
avatar uživatele
Deni001
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
28. 9. 2012 / 12:24:42 (před 11 roky)
off

Napadla mě Olivia z Fringe. O té už lidi mají povědomí, že v budoucnosti "není". A je spíš je otázka jestli se dá brát, že má seriál víc jak 4. série.

avatar uživatele
Syrda
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
28. 9. 2012 / 12:30:31 (před 11 roky)
off

Já tipuju seriál Californication a Karen Van Der Beek.

avatar uživatele
amelia.cz
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
28. 9. 2012 / 12:47:12 (před 11 roky)
off
Katschaba napsal(a):

Jo, tak kdyby umřela ona, byla bych vážně ráda. Její postavu vyloženě nesnáším, a stejně podle knih tam nemá vůbec co dělat :D

To je jeden důvod proč mám knížky mnohem radši, ona tam není.
Jinak mě vůbec nenapadá kdo by mohl umřít, ze seriálů co mě napadají by byla taková smrt velmi nepříjemná až na tu GG. Ale asi se taky připojím k teorii s Dextrem[/spoiler]v knize totiž umřela pokud si to dobře pamatuju že načapala Dextera a Briana v nějaké situaci kdy se Brian pokoušel rozkrájet Deb. No tak nějak to bylo myslím,ale nezaručuju.[spoiler] tak by tak nějak mohlo být inspirované.

Televize zabydlila vraždu v lidských příbytcích - kam ostatně patří. (Alfred Hitchcock)
avatar uživatele
aislinn
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
28. 9. 2012 / 16:02:26 (před 11 roky)
off

Jak tak čtu názory ostatních, musím vyjádřit i svůj. Patřím k fanouškům, kteří neradi "zabíjejí" postavy, takže budu jenom bránit ty svoje oblíbené :D Podle mého názoru nikdo ze seriálu z kriminální tématikou (Bones, Dexter a dejme tomu i Fringe) nezemře při autonehodě. To se tak nějak nehodí. Pro smrt hlavních postav z podobných seriálů jsou někde připraveni maniakální vrahounci, teroristické útoky apod. Tím pádem bych řekla, že nejpravděpodobněji (vybíráno z názorů ostatních) by při autonehodě mohla zemřít Serena z GG. Ale jsem opravdu ráda, že momentálně sleduju převážně sitcomy a tudíž, že jsou "moji" hrdinové pro tuhle sezónu relativně v bezpečí :)

avatar uživatele
Nikuska181
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
28. 9. 2012 / 16:11:08 (před 11 roky)
off
aislinn napsal(a):

Jak tak čtu názory ostatních, musím vyjádřit i svůj. Patřím k fanouškům, kteří neradi "zabíjejí" postavy, takže budu jenom bránit ty svoje oblíbené :D Podle mého názoru nikdo ze seriálu z kriminální tématikou (Bones, Dexter a dejme tomu i Fringe) nezemře při autonehodě. To se tak nějak nehodí. Pro smrt hlavních postav z podobných seriálů jsou někde připraveni maniakální vrahounci, teroristické útoky apod. Tím pádem bych řekla, že nejpravděpodobněji (vybíráno z názorů ostatních) by při autonehodě mohla zemřít Serena z GG. Ale jsem opravdu ráda, že momentálně sleduju převážně sitcomy a tudíž, že jsou "moji" hrdinové pro tuhle sezónu relativně v bezpečí :)

Úplne súhlasím, nemohla si to vystihnúť lepšie. :)

avatar uživatele
MNTB
Uživatel od první verze | Cool level: 34 | John Watson
28. 9. 2012 / 17:39:41 (před 11 roky)
off

byla bych ráda, kdyby to byla Serena z GG ale dost o tom pochybuju, když je tahle serie naplánovaná jako poslední.

avatar uživatele
Elaenor
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
28. 9. 2012 / 18:16:23 (před 11 roky)
off

čo sa týka všetkých menovaných seriálov je mi jedno kto zomrie, pokiaľ to nebude nikto z Greys Anatomy. Myslím, že viac by som už nezvládla :D
v Supernaturale, už ženská postava nie je, takže môžem pokojne spať :)

avatar uživatele
monberunka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
28. 9. 2012 / 18:51:54 (před 11 roky)
off

výše zmíněná Serena by mi teda vůbec nevadila :D
Ale aby nás nepřevezli a nebyla to Blair, to by mě naštvali:)
ještě mě napadá někdo z 90210, ale to má teď přesně 4 série a asi to není zas tak extra sledovaný seriál, takže spíš ne :)

avatar uživatele
misulka78
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
28. 9. 2012 / 19:16:03 (před 11 roky)
off

Blake Lively nechtěla už dál hrát v GG a její smrt byla plánová už delší dobu, ale zase když je to už poslední série, tak nevím, proč by se do toho pouštěli...

Mišulka78. Fanatik, fanoušek, divák. Sakra. To zní divně.
avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
28. 9. 2012 / 20:01:22 (před 11 roky)
off

Taky bych se přikláněla buď k Sereně... nebo k Ivy z 90210. Už takhle je oznámeno, že ji degradovali na vedlejší postavu a moc se objevovat nebude...

avatar uživatele
Lucie N
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
29. 9. 2012 / 03:13:19 (před 11 roky)
off
hunterX napsal(a):

Podľa mňa to bude Kate Walsh (Addison Montgomery) v Private Practice. Sama chce opustiť seriál tak toto je ideálny spôsob ako zabiť aj jej postavu, a tvorcovia budú môcť pokračovať bez nej.

Kate Walsh to urcite nebude, protoze jsem cetla od tvurcu , ze ji rozhodne nenechaji zabit, pry jeji odchod ze serialu chteji ukoncit nejak dustojne a rozhodne ne smrti..:)

Luxik
avatar uživatele
Elaenor
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
29. 9. 2012 / 10:11:20 (před 11 roky)
off
Lucie N napsal(a):

Kate Walsh to urcite nebude, protoze jsem cetla od tvurcu , ze ji rozhodne nenechaji zabit, pry jeji odchod ze serialu chteji ukoncit nejak dustojne a rozhodne ne smrti..:)

tvorcom by som nejako neverila, pretožeto isté povedali aj o Markovi Sloanovi a ako to dopadlo...

avatar uživatele
shenandoah
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
29. 9. 2012 / 13:22:51 (před 11 roky)
off

Jelikož já se většinou dívám na již ukončené seriály nebo jsem hodně pozadu, tak nejsem vůbec v obraze. Výjimkou je seriál Chirurgové a bohatě mi stačila smrt Lexie, takže po další mrtvole netoužím.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
7. 10. 2012 / 14:11:28 (před 11 roky)
off
misulka78 napsal(a):

Blake Lively nechtěla už dál hrát v GG a její smrt byla plánová už delší dobu, ale zase když je to už poslední série, tak nevím, proč by se do toho pouštěli...

ona chtěla skončit po 6. řadě, kdyby se pokračovalo, takže to je mimo. těžko to podle mě bude někdo z gg, když je před námi posledních 10 dílů. má to být teď někdy, tak nemají čas, aby řešili její smrt. klidně by mohla umřít v posledním díle, ale tak brzo ne. navíc poslední řada má být hlavně o přátelství sereny a blair a serena možná konečně najde toho pravého, ani jednu z nich zabít prostě nemůžou. to by odporovalo všemu, co o téhle řadě řekli.

a novinka je, že to prý není nikdo z abc seriálů, takže padají seriály shondy rhimes. podle mě to nebude žádný ze seriálů, které sleduju, jedině snad castlova matka, ale tomu nevěřím, takže se ani nezvrušuju.

avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
7. 10. 2012 / 14:23:03 (před 11 roky)
off
ševča napsal(a):

a novinka je, že to prý není nikdo z abc seriálů, takže padají seriály shondy rhimes. podle mě to nebude žádný ze seriálů, které sleduju, jedině snad castlova matka, ale tomu nevěřím, takže se ani nezvrušuju.

A Castle je navíc taky z ABC.

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
8. 10. 2012 / 08:48:07 (před 11 roky)
off
Gabik.029 napsal(a):

A Castle je navíc taky z ABC.

no vlastně.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
16. 11. 2012 / 20:05:54 (před 11 roky)
on

Už je jasno! :) Jméno naší dámy je dopsáno do článku :)

avatar uživatele
MNTB
Uživatel od první verze | Cool level: 34 | John Watson
18. 11. 2012 / 00:46:24 (před 11 roky)
off

sem to blbě přečetla a myslela sem, že mi něco uniklo v zoufalkách :D nicméně tenhle seriál zrovna nesleduju, tak nevím, jestli je to dobrá nebo špatná zpráva :/