Diskuze k článku The Walking Dead: S novou sérií nový rekord
avatar uživatele
Helo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
14. 10. 2014 / 13:17:34 (před 9 roky)
off

Mám dotaz. Chápu, že 17,3 milionu diváků je fakt richta. Ale co jsem tu tak četl, tak NCIS mívá i 20 mega. Chápu to správně tak, že u NCIS se asi nejedná o celkový výsledek ze "živého" vysílání, ale nějaký úhrný součet? Jako třeba vysílání, plus reprízy, bo tak?

Jsem seriálovej maniak, čumim skoro na všechno... :-D
avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
14. 10. 2014 / 14:02:00 (před 9 roky)
off

Velká gratulace Walking deas si ji určitě zaslouží

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
Idrial
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
14. 10. 2014 / 14:07:02 (před 9 roky)
off

Já jsem se na nový díl těšila jak malé děcko a byla jsem nadšená :-) Za mě si to rozhodně zaslouží

Není člověk, který by se zavděčil všem, takže mě za mé názory nekamenujte ;-)
avatar uživatele
Michell
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
14. 10. 2014 / 14:15:42 (před 9 roky)
off

A zrovna tento díl mě nijak extra nebavil :D každopádně se těším na další díly :)

avatar uživatele
Ondrej Onďo Uhliarik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
14. 10. 2014 / 15:10:55 (před 9 roky)
off
Helo napsal(a):

Mám dotaz. Chápu, že 17,3 milionu diváků je fakt richta. Ale co jsem tu tak četl, tak NCIS mívá i 20 mega. Chápu to správně tak, že u NCIS se asi nejedná o celkový výsledek ze "živého" vysílání, ale nějaký úhrný součet? Jako třeba vysílání, plus reprízy, bo tak?

Autorka to myslela tak že TWD patrí medzi najúspešnejší seriál v súčastnosti čo sa týka ratingu. Žiadny iný seriál nemá rating 8.7 NCIS máva tak okolo 2.0-3.0

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
14. 10. 2014 / 16:20:23 (před 9 roky)
on
Helo napsal(a):

Mám dotaz. Chápu, že 17,3 milionu diváků je fakt richta. Ale co jsem tu tak četl, tak NCIS mívá i 20 mega. Chápu to správně tak, že u NCIS se asi nejedná o celkový výsledek ze "živého" vysílání, ale nějaký úhrný součet? Jako třeba vysílání, plus reprízy, bo tak?

Pro zadavatele reklamy je důležitý rating - lidé 18-49, což u TWD válí, naopak na NCIS koukají převážně lidi nad 50 let, takže můžou mít celkově 16 nebo i 20 milionů, ale nehraje to žádnou roli, protože za ty mimo klíčovou skupinu televize nedostává zaplaceno. TWD je nejúspěšnější právě v tom smyslu, že z těch celkových 17 milionů patří 11 do cílovky, tím pádem je tak vysoký ten rating, přesně jak píše Ondrej Onďo Uhliarik.

Editováno: 2x | Naposledy: 14. 10. 2014 / 18:19:03
avatar uživatele
Lucianna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
14. 10. 2014 / 21:23:48 (před 9 roky)
off

to byl mazec!!! jsem nadšená, první epizoda se opravdu povedla, nadšení veliké a i slza ukápla...

avatar uživatele
sonkad
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
15. 10. 2014 / 08:16:36 (před 9 roky)
off

Absolútne fantastická epizóda! Pre mňa možno najlepšia za celý seriál, úplne nadšenie i dojatie!