Diskuze k článku Novinka pod lupou: Slasher
avatar uživatele
Vxxx
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
15. 3. 2016 / 09:03:03 (před 8 roky)
off

Horory nesleduji ani filmy, natož abych rozkoukávala seriály, ale Slasher jsem dala šanci a docela mě to zaujalo. Navíc se mi líbí, že se nebojí v prvních dvou dílech pozabíjet milé a sympatické postavy. Plus to jak se chodí radit do vězení na mě dýchá Mlčením jehňátek a jsem prostě zvědavá, co se z toho vyvrbí.

Vxxx
avatar uživatele
Pipa22
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
15. 3. 2016 / 09:57:45 (před 8 roky)
off
avatar uživatele
Spasitel
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
15. 3. 2016 / 11:31:27 (před 8 roky)
off

Tiež mi to pripadá až priveľmi béčkovo. Katie McGrath je síce pekná ale ako herečka ma nezaujala ani v Merlinovi a tam jej zlá rola aspoň trochu svedčala.

avatar uživatele
markus48
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
15. 3. 2016 / 12:36:03 (před 8 roky)
off

podla traileru mi to pride ako kopia Scream, a kedze sa mi Scream pozdaval tak dam asi sancu aj tomuto, v najhorsom prestanem pozerat po par dieloch podobne ako Shanaru(ked sa neda tak sa neda)

avatar uživatele
Caroline115
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
15. 3. 2016 / 15:06:52 (před 8 roky)
off

Docela nesouhlasím, tohle se mi zdá lepší než Harper's island...ten jsem pak ani nedokoukala, fakt mě to nebavilo.....

avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
15. 3. 2016 / 16:32:18 (před 8 roky)
off

Tohle mě opravdu baví,maska Kata povedená,takže dávám palec nahoru.

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
Cherry :-*
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
15. 3. 2016 / 17:21:03 (před 8 roky)
off

Seriálový horor... Sem s ním! Rozhodně se na to těším, snad bude možné to za horor považovat.

Seriály jsou moje droga a tato stránka je bránou do sedmého nebe. - Cherry :-*
avatar uživatele
zip
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
15. 4. 2016 / 22:22:08 (před 8 roky)
off

Skončila jsem hned u toho horor...

Kolečkové brusle, sci-fi, Cimrman a sarkasmus -to je moje!
avatar uživatele
eliska.musilova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
16. 4. 2016 / 12:22:02 (před 8 roky)
off

Hororů mám momentálně až až- dokončit bakalářku a naučit se na státnice :D Ale možná se mrknu. Ono upřímně- v každém hororu kroutím hlavou nad tím, jak se postavy chovají. V každém je obligátní volání "Kdo je tam?" do "prázdného" domu/bytu a hraní si na hrdiny. Ale tady se hrdinka takto chová nejspíš schválně, přece jen, měla velmi pohnuté narození (div že přežila, vrah musel být gynekolog-porodník ne? :D ), takže má tu hranici trochu jinde. Obecně moc na horory nekoukám a pokud už jo, tak radši krváky než lekačky. Třeba s takovým Kruhem mám zkušenost, že po dokoukání filmu zazvonila naše domácí pevná linka...

" I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath. Merry Christmas!"
avatar uživatele
majka147
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
30. 5. 2016 / 13:52:20 (před 7 roky)
off

Kvôli Katie si pozriem aspoň pilot... Ale zas nová stanica ? Už ich tak či tak habadej no to som zvedavá :D