Diskuze k článku Hláškoviny
avatar uživatele
inekafe
Autor článku | Cool level: 93 | Jack Bauer
6. 11. 2016 / 14:14:24 (před 7 roky)
off

Ešte niečo navyše, keď už som si to zapísal. ;) Opäť, keďže to nešlo do článku, neprešlo to finálnou korekciou, tak prípadné chyby ospravedlňte.

2 Broke Girls:
(O podniku Caroline a Max píšou v časopisu.)
Caroline: Náš štěk je hned tady vedle té reklamy na seriál Živí mrtví. Aha, počkat, to je Michael Douglas.

(Sophie přijde ke Caroline a Max do bytu.)
Sophie: Ahoj, holky. Oleg tu není, že ne?
Caroline: Slyšíš nás snad křičet "vypadni" nebo "schovej ho"?

Supernatural:
(Sam právě sděluje Gail, že zemřel jejich dodavatel potravin, kluk, který jim pravidelně dovážel jídlo až domů.)
Gail: (absolutně chladně) Aha.
Sam: Aha? Nic víc?
Gail: Bůh má plán pro nás všechny.
Sam: Takže co se stalo vaší dceři, to byl Boží plán?
Gail: Ano.
Sam: Nemusela zemřít. Byla nemocná. Kdybyste ji vzali k doktorovi... Bohu nezá... Bohu nezáleží na tom, jaký život vedete. Věřte mi. A Bůh vám vaši dceru nezabil. To vy.

(Sam se ptá Deana na Beth, která si ho na chvíli zavolala k sobě. Dean si předtím myslel, že je to čarodějnice, a chtěl ji zabít.)
Sam: Co ti chtěla Beth?
Dean: Dala mi své soukromé číslo.
Sam: Chtěl jsi ji zabít.
Dean: Jo, já vím. Je to trochu divné. Ale taky sexy.

Salem:
(Za Johnem přijde v noci Strážce.)
John: Konečně jsi tu, bratře.
Strážce: Nostoah nanaeel olani noasmi...
John: Přestaň. Starý jazyk jsem neslyšel už věčnost. Nemůžu říct, že by se mi líbil. Příliš mnoho vzpomínek. Ale celkem se mi líbí tento... Angličtina.
Strážce: Angličtina. Angličtina. Takže to je ono. Spíš je to mučení. Zní to jako kňučení bičovaných psů.

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
inekafe
Autor článku | Cool level: 93 | Jack Bauer
6. 11. 2016 / 14:32:32 (před 7 roky)
off

Btw. chcel som dať aj niečo zo Stan Against Evil, ale tam som sa skôr rehlil na tom, ako to bolo natočené a na celej tej absurdite. :D Aneb Ash vs Evil Dead 2.0, Stan ma ale baví zatiaľ viac. :)

A vaše obľúbené hlášky z posledného týždňa? ^_^

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 78 | Moss
6. 11. 2016 / 19:14:00 (před 7 roky)
off

pridávam aj ja, čo sa nevošlo =D

HAWAII FIVE-0 7x6
(kluci mluví s Maxem o jeho kostýmu Johna Wicka)
Danny: Ten jsem viděl a líbí se mi ty detaily, ten snubák a všechno.
Max: Dobře jste si všiml, že tenhle snubák měla postava Johna Wicka, dokonce i když mu žena zemřela. Ale já ho nosím, protože jsem si vzal Sabrinu.
Steve: Co prosím? To je teda způsob, jak začít příběh, Maxi.

(Eric vyprávi přiběh jak ho Danny dostal o Halloweenu)
Eric: Halloween 1995. Bylo mi 10. Poprvé jsem mohl jít koledovat bez rodičů. S kamarády jsme se rozhodli, že půjdeme za Strážce vesmíru, což bylo už tak dost trapné, protože jsem prohrál a byl jsem ten růžový. Všechno bylo fajn, ale po pár domech jsme si všimli, že nás sledují nějací úchylové s maskami. Tak jsme utíkali a oni nás honili. Skončilo to tím, že jsem se oddělil od ostatních strážců a obklopili mě maniaci s noži a sekyrami.
Lou: Takže tvůj strejda Danny byl jeden ze sedmi maniaků?
Danny: Bylo to skvělé. Měli jste ho vidět, úplně šílel.
Eric: Taky jsem ztratil kontrolu nad močákem. Až do střední mi říkali Počůránek Russo.
Steve: A já jsem sadista? Jsi nemocnej.

Chin: Prošel jsem Marjoriin mobil. Za posledních pár týdnů volala 40krát na jedno číslo.
Danny: Lovci duchů?
Chin: Skoro. Místního kněze.


SUPERGIRL 2x4:
(Mon-el se snaží ukecat Wina tým, že mu skladá komplimenty na jeho práci)
Win: Dobře, chápu, co děláš.
Mon-el: Promiň, já? Já jsem něco dělal? Já? Byl jsem...
Win: Ano! Myslíš, že když budeš apelovat na mou ješitnost a necháš mě udělat ti kostým a pojmenovat tě, že tě pustím z DEO.
Mon-el: To mě ani nenapadlo.

(Win byl předchodzí večer s Mon-elem v baru)
Kate: Vypadáš děsně.
Win: Díky, ráno jsem se viděl v zrcadle.

Gallifrey fall no more!
Editováno: 1x | Naposledy: 6. 11. 2016 / 19:14:39
avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
7. 11. 2016 / 13:40:03 (před 7 roky)
off

Supernatural a Lucifer....seriály k nakousnutí :)

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
7. 11. 2016 / 17:27:58 (před 7 roky)
off

Opět díky všem, kdo pro nás vybrali hlášky do článku i v komentářích. Jsem ráda, že se tu objevují seriály, které aktuálně sleduji (Lucifer, Hawaii Five-0, 2 Broke Girls, Kosmo), stejně dobře se bavím u hlášek ze seriálů, na které se teprve chystám.

avatar uživatele
inekafe
Autor článku | Cool level: 93 | Jack Bauer
7. 11. 2016 / 17:34:29 (před 7 roky)
off
Nira napsal(a):

Opět díky všem, kdo pro nás vybrali hlášky do článku i v komentářích. Jsem ráda, že se tu objevují seriály, které aktuálně sleduji (Lucifer, Hawaii Five-0, 2 Broke Girls, Kosmo), stejně dobře se bavím u hlášek ze seriálů, na které se teprve chystám.

Vďaka za odozvu, na teba je vždy spoľahnutie. :)) Aspoň niekoho to zaujíma a nedávame to sem každý týždeň zbytočne. :)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."