Diskuze k článku S lupou do historie: Lost
avatar uživatele
tommmyk
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
25. 1. 2017 / 10:14:11 (před 7 roky)
off

Lost mám zhlédnuté komplet celé. Seriál začal velmi dobře, ale od 4. série už to šlo velmi rychle z kopce dolů. Místo toho, aby se záhady vysvětlovaly, tak se přidávaly další a jde vidět, že samotní autoři se do toho děje úplně zamotali a nevěděli, kudy z toho ven - takže nejjednodušší je vysvětlování záhad ignorovat. A nejvíc mě teda zklamal závěr seriálu. Na to, že byl Lost seriál s velkou slávou, tak konec byl ukončen tak nějak divně, až nepochopitelně.
Pro mě tedy seriál jako komplet spíše zklamal.

avatar uživatele
štelér
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
25. 1. 2017 / 10:28:13 (před 7 roky)
off

Bohužel mám obdobný názor jako Tommmyk.Kdyby došlo k ukončení po čtvrté sérii,tak by to bylo dobře vygradované,ale od dalších sérií to bylo pouze uměle natahované.Ono jak je něčemu dělaná velká reklama,tak většinou propadne,viz. tento seriál.Nechci říct,že by mě ten seriál zklamal,ae rozhodně nezaujal natolik,abych měl jediný důvod vidět ho znova.

štelér
avatar uživatele
Dawemandude
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
25. 1. 2017 / 10:31:10 (před 7 roky)
on

Asi vůbec první seriál který jsem sledoval mimo tv, objevil jsem ho někdy v průběhu vysílání 3. serie a všechny díly jsem zhlédnul snad během 2-3 dnů :D

Je pravda, že od 4. serie už to nebylo úplně ono, přibývali záhady a nepodstatné postavy, které vše jen víc a víc zamotávali.

Na seriálu se mi líbily hlavně flashbacky, flashforwardy, které se snad vůbec poprvé objevily právě v LOST.

Celkově 80%, první 3. serie mají ode mě 90%

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
25. 1. 2017 / 10:38:03 (před 7 roky)
off

Ale stejně je sranda, že u tak profláknutého seriálu (2141 hodnocení na profilu) se sejdou tři redaktoři, u kterých to je první setkání se seriálem :'D Alespoň to jsou fakt nezaujaté názory :D

avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
25. 1. 2017 / 10:51:23 (před 7 roky)
on

Taky nebyl špatný seriál,ale od 4 série jak píšete to bylo zbytečně komplikované.Byla jsem ráda,že jsem to dokoukala .o(

Jenny
avatar uživatele
Varro
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
25. 1. 2017 / 10:58:38 (před 7 roky)
off

Tommmyk to velmi hezky vyjádřil.Seriálem jsem byla zpočátku nadšená, pak zájem postupně upadal a upadal, až upadl úplně a ani jsem ho nedokoukala.Nějak se rozplizl v neurčito. Škoda.

avatar uživatele
007.dany
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
25. 1. 2017 / 11:15:44 (před 7 roky)
off

Lost samozřejmě patří mezi mé nejoblíbenější seriály.Kdo ho neviděl,jakoby nebyl. :D Jak tu někteří píší,že seriál je od čtvrté série stále více zamotaný a jak je nepochopitelný,tak to není vůbec žádná pravda.Spíš někteří a těch lidí je hodně,nechce přijmout především právě tu lehkou změnu,která se týká čtvrté série a skoro na všechny záhady,hlavně ty nejdůležitější,tak na ty dostanete odpověď v páté sérii,takže tam není absolutně nic k nepochopení a šestá série už jede k jasnému cíli,takže kdo nepochopí je trubka... :) (a pokud vím,tak tam jsou pouze nevysvětlené malé drobnosti,jako v každém seriálu :D,takže není co řešit) jo a ještě ten konec,tak takový bych přál každému seriálu.Alespoň to dává nějaký smysl a je to ukončené a ne jako tuna jiných seriálu otevřené bez konce,u kterých se už nikdy nedozvíme jak dopadnou.

Dan
Editováno: 1x | Naposledy: 25. 1. 2017 / 11:18:42
avatar uživatele
kaccci
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
25. 1. 2017 / 11:20:57 (před 7 roky)
off

Mám stejný názor, jak tu většina píše. Vybavuju si, jak mě první série dostala. Bohužel se jim tu úroveň, se kterou to začínalo, nepodařilo udržet do konce. Na poslední sérii jsem koukala jen proto, že jsem doufala v nějaký konečný vysvětlení většiny záhad a podivností. Závěr byl strašně divnej a vůbec mi k celému seriálu neseděl.

Editováno: 1x | Naposledy: 25. 1. 2017 / 11:22:11
avatar uživatele
Fabec
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
25. 1. 2017 / 13:08:08 (před 7 roky)
off

To byla srdcovka, super serial. Tajemný ostrov a John Locke, co více si přát? Ale u nějakých postav se mně zdálo zbytečné tam být. Jako třeba "rebel"Sawye, nebo Jin Kwon. A přitom jsem na to rád hleděl a pak přemýšlel proč a jak :)))

avatar uživatele
Lukoil Black
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
25. 1. 2017 / 15:20:11 (před 7 roky)
off
avatar uživatele
Lukoil Black
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
25. 1. 2017 / 15:23:25 (před 7 roky)
off

Pro mě třeba pátá řada patří k těm nejlepším :)

avatar uživatele
CrazyGeek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 26 | Ally McBealová
25. 1. 2017 / 15:30:49 (před 7 roky)
off

Aaaaaach LOST (očekávám pomstu fanoušků Firefly)

Tenhle seriál je moje srdcovka. Moje brána do světa seriálů. Teda, nechápejte to špatně. Byl jsem geek už dřív, ale až tady se to projevilo naplno. Hrozně tomu pomohl fakt, že zhruba ve stejné době se u nás doma objevil vynález jménem internet. Fanstránky, teorie, komenty, rozbory a diskuze... Zajel jsem do toho tak hluboko, že v tom ještě teď trčím :D

Já si troufnu tvrdit, že patřím k té trošce lidí, kteří mají LOST pořád rádi. I přes finále, závěrečné řady, kopu nevyřešených otázek... Nebudu tvrdit, že je to kultovní věc (protože slovem kultovní se opravdu označuje už skoro všechno). Radši použiji slovo revoluční. TV už nebyla jen na tuctové seriály a úspěch LOST otevřel prostor pro mnoho dalších. Ale především, pomohl mi odhalit moji seriálovou dušičku a za to je budu vždy milovat.

Začíná mi z toho všeho hrabat. Uwííííííí
Editováno: 1x | Naposledy: 25. 1. 2017 / 15:31:32
avatar uživatele
Desperate houseman
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
25. 1. 2017 / 15:47:19 (před 7 roky)
off

Ale jo, hodnocení není tak strašné jak sem čekal :D
Jeden z posledních seriálů co jsem poctivě sledoval v tv, spolu se Zoufalkama a Heroes. Pamatuju si jak jsem byl naštvaný že jsem zmeškal zřícení letadla, prostě jsem nechápal že jsou všichni už na pláži :D Taky bych chtěl aby ten pád protáhli, mohli to víc využít, ale u seriálu se asi lepší dodnes nenajde (ehm GA) a tohle bylo už před 10ti lety :O

Já vím že Lost je hlavně o postavách ale pro mě tak úplně ne. Viděl jsem je nedávno celé znovu a pořád mě tam skoro všichni štvou :D Jako to s tím náhodným potkáváním mimo ostrov se mi hodně líbilo, ale jinak pro mě to je hlavně to prostředí, přežívání na ostrově co se mi na seriálu líbí nejvíc.

Jo a překvapivě ta ,,jasná,, romantická linka se mi docela líbila, pořád se to točilo kolem nich ale zároveň se mezi nimi skoro nic nestalo. Ikdyž jak jsem říkal, všichni 4 mě štvali :D

avatar uživatele
sarhod79
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
25. 1. 2017 / 16:29:29 (před 7 roky)
off

Na Ztracené jsem se dívala od začátku, ale nedodívala, stačili mi dvě serie, pak jsem se začla ztrácet, takže jsem sledování ukončila, myslím, že v dobrém čase.

"Vím, že nic nevím."
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
25. 1. 2017 / 20:25:09 (před 7 roky)
off
sarhod79 napsal(a):

Na Ztracené jsem se dívala od začátku, ale nedodívala, stačili mi dvě serie, pak jsem se začla ztrácet, takže jsem sledování ukončila, myslím, že v dobrém čase.

Mám to stejně, přestala jsem po 2. sérii, záhady se nevysvětlovaly, přidaly se nové, které mě až tak nezaujaly, už mě nelákalo koukat dál... Nechala jsem odloženo, že to třeba časem dojedu, ale nevypadá to, že by k tomu skutečně někdy došlo :-)

avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
25. 1. 2017 / 20:32:20 (před 7 roky)
off
ragelly napsal(a):

Ale stejně je sranda, že u tak profláknutého seriálu (2141 hodnocení na profilu) se sejdou tři redaktoři, u kterých to je první setkání se seriálem :'D Alespoň to jsou fakt nezaujaté názory :D

Jo, to mě dostalo, u tak známého seriálu jsem to fakt nečekala, pořád jsem rolovala dolů a čekala, kdy bude názor od někoho, kdo má nakoukáno komplet :-D

avatar uživatele
Michalenka
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
25. 1. 2017 / 21:03:22 (před 7 roky)
off

Redaktoři neviděli Lost? :OO

Keep calm & Be Fan of TV Shows :P
avatar uživatele
Adrian "A.C." Conor
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
26. 1. 2017 / 10:31:10 (před 7 roky)
off

Lost je jedným z tých seriálov, pri ktorých nestačí pozrieť iba Pilot a už určite nie niekoľko náhodných epizód v TV. Súhlasím, že posledné série a záver mohli byť lepšie, ale stále to je jeden z najlepších seriálov aké boli natočené.

Wait for it...
avatar uživatele
Sarrah
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
26. 1. 2017 / 13:12:11 (před 7 roky)
off

Vždy sa poteším článku o LOST je to srdcovka :) Ale tiež som prekvapená že redaktori seriál nevideli :O A súhlásim pri LOST určite nestačí vidieť pilot :)

avatar uživatele
Liborias
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
27. 1. 2017 / 18:28:33 (před 7 roky)
off

A tím nadpisem myslím, že jsem měl po posledních dvou sériích a zvláště té poslední, chuť zavraždit tvůrce. Horší konec už měl jen jediný výborný seriál a to "HIMYM", Jak jsem poznal vaši matku, svou poslední sérií a posledním dílem obzvláště, zklamal ještě víc. Ale co se LOST týče, tak se bohužel časem ukázalo, že přehršel skvělých nápadů na začátku byla jen jakýmsi brainstormingem scénáristů, kteří vlastně ze začátku vůbec neměli tušení, kam to povede a později se to nezlepšilo, bylo čím dál zjevnější, že nikdo netuší jak všechny ty záhady vysvětlit a seriál důstojně ukončit. Teologický závěr cílovou skupinu opravdu nepotěšil. I tak to ze začátku stálo za to.

Liborias
avatar uživatele
Koldik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
2. 2. 2017 / 11:59:05 (před 7 roky)
off

Uz si na pilot az tak nespominam, ale slabych 40 by som mu urcite nedal, zasluzi si viac, i ked mozno za mna hovori fakt, ze som to pozeral cele...