Diskuzní fórum

Watchlist - neodklikávají se mi epizody

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
noeniky
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
11. 9. 2017 / 23:07:26 (před 6 roky)
off
Balthazar6 napsal(a):

Co pouzivas za prohlizec?

Běžně chrome, ale zkoušela jsem to i v safari, firefox, edge,..

Noeniky
avatar uživatele
Kiku_Stilinski
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
12. 9. 2017 / 16:24:35 (před 6 roky)
off

Bohužel mi to také pořád nefunguje a zkusila jsem to ve více prohlížečích :(

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
12. 9. 2017 / 18:12:06 (před 6 roky)
off

A zkoušeli/y jste i jiné zařízení, např. mobil?

avatar uživatele
noeniky
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
13. 9. 2017 / 22:59:10 (před 6 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

A zkoušeli/y jste i jiné zařízení, např. mobil?

Jasně, že jsem zkoušela všechno. Připadám si tady už tady jak u dementů. Kdybych nezkusila všechno co tady stejně vás napadne, tak sem nepíšu. Já spíš nechápu, že admini s tím nic nedělají. To je hezký, že mi odkliknete epizodu, ale to vám mám psát zprávu pokaždý, když se podívám na nějaký seriál? Tak jestli jo, tak prosím o odkliknutí You're the worst 4x01 a 4x02. Já se teda ještě omlouvám, že zním nepříjemně.

Noeniky
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
13. 9. 2017 / 23:14:59 (před 6 roky)
off

Tak ono je těžké něco řešit, když ostatním to funguje bez problémů. To je pak logické, že je potřeba co nejvíce otázek konkrétně na vás, kterým to nejde, protože jak jinak má člověk zjistit, kde je problém? Já epizody třeba odškrtávám neustále bez problémů, používám Chrome na notebooku (Windows 10) a Chrome na mobilu (Android).

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
14. 9. 2017 / 00:26:11 (před 6 roky)
off
noeniky napsal(a):

Jasně, že jsem zkoušela všechno. Připadám si tady už tady jak u dementů. Kdybych nezkusila všechno co tady stejně vás napadne, tak sem nepíšu. Já spíš nechápu, že admini s tím nic nedělají. To je hezký, že mi odkliknete epizodu, ale to vám mám psát zprávu pokaždý, když se podívám na nějaký seriál? Tak jestli jo, tak prosím o odkliknutí You're the worst 4x01 a 4x02. Já se teda ještě omlouvám, že zním nepříjemně.

A jak s tím má Fruiko jako něco dělat? U něj se při simulaci stejná chyba neobjevila, my se ani díky otázkám stále nedobrali k tomu, co by mohlo zlobit a co by tím pádem mohlo Fruikovi v řešení pomoct. Opravdu netuším, co čekáš. Nemá k tobě náhodou Fruiko přijet a opravit ti to? Pokud se tě na něco ptáme, očividně jsi pro nás, dementy, neuvedla dost informací. Takže se nevztekej, že se ti snažíme pomoct.

avatar uživatele
Balthazar6
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
14. 9. 2017 / 00:41:01 (před 6 roky)
off

noeniky: Mas zapnuty Addblock?

„Oko za oko a svět bude slepý..“
avatar uživatele
noeniky
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
14. 9. 2017 / 01:00:38 (před 6 roky)
off

Jak jsem psala na konci omlouvám se, že zním nepříjemně, nebyl to účel. Adblock nemám ani staženej. Prohlížeče jsem zkoušela co se dalo. Win10 taky mám. Mobil taky a android. Ipad taky. Co dál? Zkrátka nic na tu chybu nefunguje.

Noeniky
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
14. 9. 2017 / 09:22:09 (před 6 roky)
off
noeniky napsal(a):

Jak jsem psala na konci omlouvám se, že zním nepříjemně, nebyl to účel. Adblock nemám ani staženej. Prohlížeče jsem zkoušela co se dalo. Win10 taky mám. Mobil taky a android. Ipad taky. Co dál? Zkrátka nic na tu chybu nefunguje.

S účtem nic není, když mi to při loginu na tebe funguje. Takže chyba je někde v zařízení. Případně v připojení, vím že třeba mobilní připojení od t-mobile mění některé skripty.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
2/2
12