Diskuze k článku S lupou do historie: Profiler
avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
3. 12. 2017 / 10:24:35 (před 6 roky)
off

Seriál jsem viděla už hodně dávno,ale tenkrát se mi líbil.Ale musím vyzkoušet pilot po tolika letech, abych porovnala názor .o)

Jenny
avatar uživatele
unlimited
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
3. 12. 2017 / 10:31:59 (před 6 roky)
off

10% hodnocení? To ani náhodou. Nevím, kolik dílů dotyčná viděla a kolik jí je let. V 90. letech to byla jedna z mála kriminálek, kde kromě epizodického příběhu se skvěle dávkoval i serializovaný děj - pátrání po sériovém vrahovi, osobní problémy Sam .... Způsob natáčení? Jde o 90. léta. Co řeknou další generace o současných seriálových peckách. Myslím si, že by si autorka měla uvědomit, zda hodnotí seriál současný nebo seriál z let minulých. A psát tak ostrou kritiku na základě 1 dílu, když je k dispozici seriál kompletní, to je trochu odvaha. Jinak seriál - pouze I. a II. řadu - nejdříve vysílala Nova a teprve poté seriál kompletně odvysílala Prima. Chápu, že se jedná o subjektivní názor, ale tato kritika mě fakt nenechala chladným a musel jsem napsat i svůj názor.

Editováno: 1x | Naposledy: 3. 12. 2017 / 10:32:19
avatar uživatele
Deaneira
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
3. 12. 2017 / 10:35:07 (před 6 roky)
off

Ve své době to byl super seriál, viděla jsem všechny díly. Prostě odpovídá době svého vzniku a tak je potřeba na něj nahlížet :-D

avatar uživatele
Tempy
Redaktor | Cool level: 23 | Denholm
3. 12. 2017 / 10:53:34 (před 6 roky)
off

Tak ty lidi na fotce mi něco říkaj, ale to je tak vše. Asi mě to kdysi v TV neminulo, ale příběh byste ze mě už dnes nevydolovali. :D A Juliana si nepamatuju vůbec. Asi bych to musela zas vidět. Takže, až už nebudu mít v roce 2053 žádný seriálový resty, určitě se podívám! :D

avatar uživatele
Nyx
Redaktor | Cool level: 73 | John JD Dorian
3. 12. 2017 / 12:58:34 (před 6 roky)
off
unlimited napsal(a):

10% hodnocení? To ani náhodou. Nevím, kolik dílů dotyčná viděla a kolik jí je let. V 90. letech to byla jedna z mála kriminálek, kde kromě epizodického příběhu se skvěle dávkoval i serializovaný děj - pátrání po sériovém vrahovi, osobní problémy Sam .... Způsob natáčení? Jde o 90. léta. Co řeknou další generace o současných seriálových peckách. Myslím si, že by si autorka měla uvědomit, zda hodnotí seriál současný nebo seriál z let minulých. A psát tak ostrou kritiku na základě 1 dílu, když je k dispozici seriál kompletní, to je trochu odvaha. Jinak seriál - pouze I. a II. řadu - nejdříve vysílala Nova a teprve poté seriál kompletně odvysílala Prima. Chápu, že se jedná o subjektivní názor, ale tato kritika mě fakt nenechala chladným a musel jsem napsat i svůj názor.

Úplne súhlasím.

Bola to moja prva kriminalka a na svoju dobu bola naozaj nadštandardná. Dejová linka sériovvým vrahom bola skvelá.

"I wake pies and make the dead. That was creepy. I make pies and wake the dead." Ned The Piemaker
avatar uživatele
Qmati
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
4. 12. 2017 / 00:00:28 (před 6 roky)
off
unlimited napsal(a):

10% hodnocení? To ani náhodou. Nevím, kolik dílů dotyčná viděla a kolik jí je let. V 90. letech to byla jedna z mála kriminálek, kde kromě epizodického příběhu se skvěle dávkoval i serializovaný děj - pátrání po sériovém vrahovi, osobní problémy Sam .... Způsob natáčení? Jde o 90. léta. Co řeknou další generace o současných seriálových peckách. Myslím si, že by si autorka měla uvědomit, zda hodnotí seriál současný nebo seriál z let minulých. A psát tak ostrou kritiku na základě 1 dílu, když je k dispozici seriál kompletní, to je trochu odvaha. Jinak seriál - pouze I. a II. řadu - nejdříve vysílala Nova a teprve poté seriál kompletně odvysílala Prima. Chápu, že se jedná o subjektivní názor, ale tato kritika mě fakt nenechala chladným a musel jsem napsat i svůj názor.

Když se seriál začal vysílat,nic podobného nebylo. Byl dobrý a dějová linka, téměř přes celý seriál , jak u Mentalisty , tenkrát netradyční. Viděla jsem ho celý. 10% je trochu málo. asi je třeba vidět víc

Editováno: 1x | Naposledy: 4. 12. 2017 / 00:02:06
avatar uživatele
Kolombo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
4. 12. 2017 / 11:03:23 (před 6 roky)
off

Nehodnotí se pouze pilot v rámci rubriky (kašli kašli BSG kašli kašli)? I v případě, že člověk viděl celý seriál? Na to je tam myslím status a hodnocení celého seriálu.

Non cuspi causa qui non debe cuspire
avatar uživatele
jankaab61
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
5. 12. 2017 / 07:30:32 (před 6 roky)
off

Profiler a Pretender boli v tých rokoch moje jednotky. Krásne spomienky...