Diskuze k článku Seriálové osudy: Timeless
avatar uživatele
Caroline115
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
22. 6. 2018 / 17:58:44 (před 5 roky)
off

Tak tohle je hodně smutný. Nejdřív The Exorcist a teď Timeless. Tohle mě fakt mrzí, Timeless by si zasloužilo podle mě další sérii (série). Ať ten seriál zachrání :-( Tenhle seriál je mnohem lepší než Lucifer a zasloužil by si další série....

avatar uživatele
A.R.G.U.S.
Redaktor | Cool level: 64 | Tyrion Lannister
22. 6. 2018 / 17:59:41 (před 5 roky)
off
Caroline115 napsal(a):

Tenhle seriál je mnohem lepší než Lucifer a zasloužil by si další série....

Přesně tak!

avatar uživatele
rebeccacarf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
22. 6. 2018 / 18:15:40 (před 5 roky)
off

Já hlavně nechápu, když váhali i o tom prvním prodloužení, proč to prostě v té druhé řadě nezakončili? já ji teda ještě neviděla, ale to snad nebylo neřešitelné...

avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
22. 6. 2018 / 18:24:17 (před 5 roky)
off
A.R.G.U.S. napsal(a):

Přesně tak!

Do Lucifera kopete, ale to, že obrovské množstvo Lucifans na twitteri bojujú po boku fanúšikov Timeless nevidíte. Shame on you.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
Micuda98
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
22. 6. 2018 / 18:37:48 (před 5 roky)
off
rebeccacarf napsal(a):

Já hlavně nechápu, když váhali i o tom prvním prodloužení, proč to prostě v té druhé řadě nezakončili? já ji teda ještě neviděla, ale to snad nebylo neřešitelné...

Taky si říkám...
asi si mysleli že jim to kvůli tomu prodlouží...

SerialZone Influencer | Vratař | Ty si otravný. - Fruiko, 3. 2. 2020
avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
22. 6. 2018 / 18:38:06 (před 5 roky)
off

Klid! Jako fanynka Lucifera i Timeless má tady phoboska pravdu, někteří Lucifans nám pomáhají na Twitteru. ( I když 3 série Lucifera byla hrozná, mě odlehčená detektivky navadí, kdyby tam bylo trochu více nadpřirozena, tak bych to brala)

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
A.R.G.U.S.
Redaktor | Cool level: 64 | Tyrion Lannister
22. 6. 2018 / 18:46:06 (před 5 roky)
off
phoboska napsal(a):

Do Lucifera kopete, ale to, že obrovské množstvo Lucifans na twitteri bojujú po boku fanúšikov Timeless nevidíte. Shame on you.

Píši tu svůj upřímný názor, to se tu doufám ještě smí...

Editováno: 1x | Naposledy: 22. 6. 2018 / 18:46:19
avatar uživatele
SparkySpeirs
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
22. 6. 2018 / 18:50:12 (před 5 roky)
off

Ukončili to po první i po druhé sérii... c'mon!
Jsem pro nějaké uspokojivé zakončení filmem pro fanoušky seriálu, ale ať už to nijak neprodlužují, když to má pak jen horší čísla a zase to zruší...

What the fork?!
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
22. 6. 2018 / 19:00:55 (před 5 roky)
off
A.R.G.U.S. napsal(a):

Píši tu svůj upřímný názor, to se tu doufám ještě smí...

Názor ti nikto neberie, vyjadruj si ho smelo ďalej. Len mi ide o to, že nie je potrebné pri jeho vyjadrení kopať do druhého seriálu. Ja tiež nechodím nikde vyplakávať, že Peny Dreadful je lepšie ako napr SPN (len príklad) a zaslúžilo by si viac sérií ako SPN a aké je nefér, že malo len tri.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
Moni Peace
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
22. 6. 2018 / 19:03:05 (před 5 roky)
off

Ja naozaj nerozumiem prečo tam dali otvorený koniec, keď čísla sledovanosti sa nieže neudržali ale dokonca išli dole. No a ten ťah, že tvorcovia zase nechali otvorený koniec? Toto hodnotím z ich strany ako hlúpy a škaredý krok voči fanúšikom.

avatar uživatele
A.R.G.U.S.
Redaktor | Cool level: 64 | Tyrion Lannister
22. 6. 2018 / 19:12:17 (před 5 roky)
off
phoboska napsal(a):

Názor ti nikto neberie, vyjadruj si ho smelo ďalej. Len mi ide o to, že nie je potrebné pri jeho vyjadrení kopať do druhého seriálu. Ja tiež nechodím nikde vyplakávať, že Peny Dreadful je lepšie ako napr SPN (len príklad) a zaslúžilo by si viac sérií ako SPN a aké je nefér, že malo len tri.

Už vím, jak tě dostat do diskuze, stačí napsat cokoliv ne pochvalného o Luciferovi :D
Jako jo, chápu to, seriál máš ráda, tak si ho tu bráníš, ale já nepíšu pod každý kritický komentář k mém oblíbeným seriálům, co si to dovolili kritizovat tak super seriál, to bych nedělal nic jiného, protože nikdy se nestane, že všichni lidé budou mít stejné názory na (seriály, filmy, knihy...) jako já...

avatar uživatele
Romix
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
22. 6. 2018 / 19:13:34 (před 5 roky)
off

Tentokrát viním hlavně tvůrce.. už po první řadě to byl boj a byl zázrak, že dostali deset dílů, aby to důstojně zakončili.. a oni to opět nezakončí důstojně, ale nechají to otevřené tak moc, jak jen to jde.. proč???

Romix
avatar uživatele
Caroline115
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
22. 6. 2018 / 19:19:01 (před 5 roky)
off
phoboska napsal(a):

Názor ti nikto neberie, vyjadruj si ho smelo ďalej. Len mi ide o to, že nie je potrebné pri jeho vyjadrení kopať do druhého seriálu. Ja tiež nechodím nikde vyplakávať, že Peny Dreadful je lepšie ako napr SPN (len príklad) a zaslúžilo by si viac sérií ako SPN a aké je nefér, že malo len tri.

Tak tenhle tvůj příklad mi zrovna nepřijde relevantní. Ale tak ok. I kdyby si tohle někde psala, tak je mi to jedno. Je to tvůj názor a klidně si to napiš. Já jsem svým příspěvkem narážela na to, že Lucifer byl zrušen a zachráněn a Timeless zřejmě zachráněn nebude, tak jsem si jen dovolila říct, že si myslím, že Timeless je mnohem lepší než Lucifer a že by si to zasloužil mnohem víc. No big deal. Prostě můj (náš) názor.

avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
22. 6. 2018 / 19:26:28 (před 5 roky)
off
A.R.G.U.S. napsal(a):

Už vím, jak tě dostat do diskuze, stačí napsat cokoliv ne pochvalného o Luciferovi :D
Jako jo, chápu to, seriál máš ráda, tak si ho tu bráníš, ale já nepíšu pod každý kritický komentář k mém oblíbeným seriálům, co si to dovolili kritizovat tak super seriál, to bych nedělal nic jiného, protože nikdy se nestane, že všichni lidé budou mít stejné názory na (seriály, filmy, knihy...) jako já...

Ale prosím ťa, ja nemám problém priznať, že tretia séria Lucifera stála za h***o. Tu ide o to, že zbytočne pod článok o zrušení Timeless ťaháte záchranu ďalšieho seriálu, respektíve ich porovnávate. Nemáme všetci rovnaký názor??? You don't say, tak to je pre mňa novinka.
A teda chceš povedať, že ja sliedim po fóre a hľadám diskusie, kde niekto kritizuje Lucifera a potom im nadávam, hej? No som to ja ale sviňa, že sa nehanbím.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
22. 6. 2018 / 19:29:29 (před 5 roky)
off
Caroline115 napsal(a):

Tak tenhle tvůj příklad mi zrovna nepřijde relevantní. Ale tak ok. I kdyby si tohle někde psala, tak je mi to jedno. Je to tvůj názor a klidně si to napiš. Já jsem svým příspěvkem narážela na to, že Lucifer byl zrušen a zachráněn a Timeless zřejmě zachráněn nebude, tak jsem si jen dovolila říct, že si myslím, že Timeless je mnohem lepší než Lucifer a že by si to zasloužil mnohem víc. No big deal. Prostě můj (náš) názor.

Nikdy nevieš, či bude zachránený, alebo nie. Za Lucifera sa bojovalo 5 týždňov, a hlavným dôvodom, prečo sa netflix rozhodol ako rozhodol bola práve sila fanúšikov, takže pokiaľ nebudete ticho, tak nádej tu stále je.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
Luisa
Redaktor | Cool level: 53 | Roy
22. 6. 2018 / 20:06:42 (před 5 roky)
off

netuším proč, ale tušila jsem to :( a docela nechápu, proč 2. sérii neuzavřeli :( ve film doufám :) aspoň by bylo vše uzavřeno a vysvětleno :) ;) pořád doufám v zázrak :) u Lucifera se to vydařilo, tak uvidíme, jestli se ještě nad Timeless nesmilují a film nám nedají :)

Vím, že nic nevím. Ale to neznamená, že mi to musíte připomínat!!!
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
22. 6. 2018 / 20:16:23 (před 5 roky)
off
Luisa napsal(a):

netuším proč, ale tušila jsem to :( a docela nechápu, proč 2. sérii neuzavřeli :( ve film doufám :) aspoň by bylo vše uzavřeno a vysvětleno :) ;) pořád doufám v zázrak :) u Lucifera se to vydařilo, tak uvidíme, jestli se ještě nad Timeless nesmilují a film nám nedají :)

Fanúšikovia na twitteri sa celkom odviazali, len v tom treba pokračovať a možno sa zadarí a niekto po Timeless chmatne. Seriál má potencial, videla som prvé tri časti a veľmi sa mi páčili.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
andrea168
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
22. 6. 2018 / 20:38:34 (před 5 roky)
off

Ti mně ale ... štvou! A navíc si dali takový čas na rozhodnutí! Čísla podle mme zase nebyla až tak nízká, na to, kdy ten seriál běžel.
Bojovala jsem za Lucifera i za Timeless, tak budu bojovat dál, jdu napsat pár tweetů.

avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
22. 6. 2018 / 20:45:30 (před 5 roky)
off
andrea168 napsal(a):

Ti mně ale ... štvou! A navíc si dali takový čas na rozhodnutí! Čísla podle mme zase nebyla až tak nízká, na to, kdy ten seriál běžel.
Bojovala jsem za Lucifera i za Timeless, tak budu bojovat dál, jdu napsat pár tweetů.

Nebyla, byli vždy stabilní a 3+ a 7+ čísla byli vždy nad hranicí 1.0

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
22. 6. 2018 / 20:50:37 (před 5 roky)
off

Stanice hlavne nechápu, že väčšina ľudí im už kašle na sledovanie v čase vysielania. Radšej si to pozrú cez stream. Lenže oni si idú svoje a kašlú na tie čísla, lebo tam sa im holT nesypú peniaze za reklamu.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
23. 6. 2018 / 06:06:11 (před 5 roky)
off
A.R.G.U.S. napsal(a):

Už vím, jak tě dostat do diskuze, stačí napsat cokoliv ne pochvalného o Luciferovi :D
Jako jo, chápu to, seriál máš ráda, tak si ho tu bráníš, ale já nepíšu pod každý kritický komentář k mém oblíbeným seriálům, co si to dovolili kritizovat tak super seriál, to bych nedělal nic jiného, protože nikdy se nestane, že všichni lidé budou mít stejné názory na (seriály, filmy, knihy...) jako já...

Přesně tak a pěkně jsi to napsal .o)

Jenny
avatar uživatele
milosh
Dlouholetý uživatel | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
23. 6. 2018 / 11:16:33 (před 5 roky)
off

Achjo, to mě štve. Ale čekal jsem to, už když loni utekli z hrobníkovy lopaty a letos je šoupli na neděli v deset. Tam se zázrak čekat nedal :(

Tak snad aspoň vyjde ten film.

avatar uživatele
spike
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
23. 6. 2018 / 13:24:23 (před 5 roky)
off

Timeless je dobrej seriál, takže mě to mrzí. Většina ostatních seriálů na NBC je slabá. Nechápu proč to má tak nízkou sledovanost. Kdyby měl Netflix rozum tak kromě Lucifera zachrání i Timeless.

spike
avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
23. 6. 2018 / 14:56:46 (před 5 roky)
off
spike napsal(a):

Timeless je dobrej seriál, takže mě to mrzí. Většina ostatních seriálů na NBC je slabá. Nechápu proč to má tak nízkou sledovanost. Kdyby měl Netflix rozum tak kromě Lucifera zachrání i Timeless.

O to se fanoušci snaží, aby Timeless někdo zachránil.Jako film ujde, ale tohle jsi Timeless nazaslouží.

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
23. 6. 2018 / 14:58:38 (před 5 roky)
off
milosh napsal(a):

Achjo, to mě štve. Ale čekal jsem to, už když loni utekli z hrobníkovy lopaty a letos je šoupli na neděli v deset. Tam se zázrak čekat nedal :(

Tak snad aspoň vyjde ten film.

Kdyby NBC více Timeless propagovala, tak by možná diváci byli, ale takhle no.... Kdyby NBC viděla, že vždy raitingy u 3+ a 7+ se pohybovali okolo a přes 1.0

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
luciakanky
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
23. 6. 2018 / 17:18:46 (před 5 roky)
off

Druha seria bola slabsia ale aj tak to je dobry serial.a bud nech daju ten film al3bo poslednu tretiu seriu

driver picks the music, shotgun shuts his cakehole
avatar uživatele
kjama
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
24. 6. 2018 / 16:32:35 (před 5 roky)
off

Ne, já to prostě nechápu. Ví se, že se bojuje o fanoušky, ví se, že asi nebude pokračování, ale prostě tam ten otevřený konec dají a basta. Kolik takových seriálů už tu bylo. Mám pocit, že už se vlastně seriály ani neuzavírají... Zlatá Battlestar Galaktika.

You only live once unless you are a Winchester.
avatar uživatele
LucyM98
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
24. 6. 2018 / 21:11:49 (před 5 roky)
off

Já přestala sledovat v půlce druhé serie, začala to být fakt nuda. Tak mi je to jedno :D

avatar uživatele
Nikolina
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
24. 6. 2018 / 22:15:41 (před 5 roky)
off

Ja dúfam, že to obnovia ale už obnovenie predtým bol zázrak, takže o tom dosť pochybujem. No seriál by si zaslúžil ďalšiu sériu.

avatar uživatele
PRINC180
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
26. 6. 2018 / 18:44:35 (před 5 roky)
off

Já přestal sledovat je to nuda ,přestal mě tento seriál bavit jsou lepší a už neběží.The Exorcist byl dobrý seriál ale jen pro někoho nevím co někteří haní Lucifera to byl slušný seriál - oddychovka......

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
2. 7. 2018 / 21:13:52 (před 5 roky)
off

Seriálu se oficiálně neujala žádná jiná stanice, o filmu se stále jedná.

avatar uživatele
Caroline115
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
2. 7. 2018 / 21:34:48 (před 5 roky)
off

Bohužel mě to nepřekvapuje :-(

avatar uživatele
milosh
Dlouholetý uživatel | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
2. 7. 2018 / 22:37:49 (před 5 roky)
off
Caroline115 napsal(a):

Bohužel mě to nepřekvapuje :-(

Mám to stejně. Jestli se stane zázrak bude ten film, víc ani ťuk :(