Diskuze k článku Anketa: Král lidu (finále)
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
6. 9. 2020 / 13:04:59 (před 3 roky)
off

První hlas dávám Lucíkovi, ale ani jednomu z nich vítězství extra nepřeju. Třetí místo bych pak přála Housovi, takže k němu jde můj hlas.

- hlasování na fb

avatar uživatele
Miro_CZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
6. 9. 2020 / 13:15:37 (před 3 roky)
off

No dneska to bylo teda těžký :( V tipovačce mám sice danýho vítěze Lucifera, ale je hlas jsem musel dát Přátelům. Přeci jenom jsem je viděl několikrát komplet a baví pořád, kdežto Lucifer měl i slabší chvilky za tu dobu.. No a druhá dvojice je na tom podobně. Sherlock je podle mě pořád jeden z nejlepších seriálů co se týká kvality, kdežto House je vlastně klasická epizodovka, ale i přesto musím dát hlas Housovi, protože se na něj vždycky rád podívám znovu, když na něj narazím :)

avatar uživatele
Director of SHIELD
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
6. 9. 2020 / 13:19:07 (před 3 roky)
on

Šestice přátel z New Yorku a vysoce funkční sociopat-detektiv.

Editováno: 1x | Naposledy: 6. 9. 2020 / 13:19:39
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
6. 9. 2020 / 13:21:36 (před 3 roky)
off

Jednoznačně Lucifer.. Tu partu idiotů z Central Perku nesnáším. O třetí místo nehlasuju. Nemám ráda ani jednoho z těch dvou sociopatů, co patří do blázince na převýchovu.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
yuriy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
6. 9. 2020 / 13:31:26 (před 3 roky)
off

Vo finale jednoznacne Priatelia, lebo v dnesnej dobe sa uz taky serial nenatoci, sest hlavnych postav a vsetko hetero belosi 😅

Tretie miesto Sherlock

The Order 1908
avatar uživatele
janulam11
VIP | Cool level: 18 | Kocour
6. 9. 2020 / 13:37:56 (před 3 roky)
off

Lucifer a Sherlock, ze stejných důvodů, jako v minulém kole.
Baví mě víc.

Editováno: 2x | Naposledy: 6. 9. 2020 / 13:38:52
avatar uživatele
kneznaL
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
6. 9. 2020 / 13:57:19 (před 3 roky)
off

Lucifer, jelikož Přátele nemůžu vystát a Lucifer má u mě opravdu málo konkurenčních seriálů, u kterých bych hlasovala proti němu a pak House. Cumberbatche mám ráda, ale Sherlock mě bavil chvíli, což se o Housovi říct nedá.

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
6. 9. 2020 / 14:15:50 (před 3 roky)
off
janulam11 napsal(a):

Lucifer a Sherlock, ze stejných důvodů, jako v minulém kole.
Baví mě víc.

Volím stejně ze stejného důvodu. Podle průběžného výsledku to vypadá, že jako v předchozích kolech volí žánry a ne seriály :-(

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Olivia Caroline Jones
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
6. 9. 2020 / 14:53:09 (před 3 roky)
off

Přátelé, jednoznačně ❤️ a 3. místo přeju Houseovi, ale moc nadějí tomu nedávám 😅

Is it bad that I'd rather watch Friends than actually have them?
avatar uživatele
Katka The Hero
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
6. 9. 2020 / 14:55:24 (před 3 roky)
off

Jestli existuje seriál, který můžu vidět pořád dokola a neomrzí mě, tak jsou to Přátelé ❤️ U Lucifera jsem nezvládla dokoukat ani první díl.

avatar uživatele
IP Freely
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
6. 9. 2020 / 14:57:02 (před 3 roky)
off
_-0-_ napsal(a):

Volím stejně ze stejného důvodu. Podle průběžného výsledku to vypadá, že jako v předchozích kolech volí žánry a ne seriály :-(

Přidávám se k menšině.

If you want me, you find me Right here at the bar Just wait until I have finished this jar
avatar uživatele
lllleon
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
6. 9. 2020 / 14:59:08 (před 3 roky)
off

Docela mile mě překvapilo, že je House tak oblíbený, nečekala jsem, že se přes ty těžké soupeře, co měl, dostane až takhle daleko :D Každopádně ale musím hlasovat pro Sherlocka, protože ten patří k mým nejoblíbenějším seriálům.
A i když Lucifer je silný seriál, můj druhý hlas jednoznačně patří Přátelům. Ti jsou legenda a zaslouží si to, nehledě na to, že jsou má ultimátní srdcovka :D

They don't know that we know they know we know!
avatar uživatele
SparkySpeirs
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
6. 9. 2020 / 15:00:00 (před 3 roky)
off

Jednoznačně Přátelé a House :).

What the fork?!
avatar uživatele
AislinK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
6. 9. 2020 / 15:37:50 (před 3 roky)
off

Ač miluju z prvního duelu oboje, hlas musí jít k Přáletům. Lucifer je ještě moc mladej, abych věděla s jistotou, že mě bude bavit i za tolik let, za kolik mě stále baví Přátele.


Třetí místo dávám hlas Housovi. Viděla jsem minimálně 3x komplet a baví stále. Sherlocka jsem viděla možná 3 díly, těžko říct, moc si to nepamatuju a není to něco, do čeho bych se nějak extra hrnula, abych viděla další díly.

avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
6. 9. 2020 / 16:25:53 (před 3 roky)
on

Tak nevím. Ani jeden seriál nesleduji.

ČSFD.cz je odpad
avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
6. 9. 2020 / 17:15:35 (před 3 roky)
off

Hlas pro Ďábla z L.A

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
Tesa.
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
6. 9. 2020 / 18:38:30 (před 3 roky)
off

Radšej by som v top 2 videla Sherlocka, ale v tomto prípade jednoznačne Priatelia. Som jedna z tých, ktorá Toma Ellisa bude na veky vekov vidieť ako Garyho v Mirande, takže Luciferovi v jeho prevedení som na chuť neprišla :D Pre mňa je Lucifer Mark Pellegrino :)

avatar uživatele
Corisan
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
6. 9. 2020 / 19:21:03 (před 3 roky)
off

Překvapuje mě, že mají Friends takový náskok nad Lucim :/ My disappointment is immeasurable and my day is ruined.

IN THE MIDDLE OF MY BACKSWING?!
avatar uživatele
ESESEL
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
6. 9. 2020 / 19:32:02 (před 3 roky)
off
_-0-_ napsal(a):

Volím stejně ze stejného důvodu. Podle průběžného výsledku to vypadá, že jako v předchozích kolech volí žánry a ne seriály :-(

Vždyť Lucifer vyhrál minule, taky nemusí vyhrávat furt...

Grab a lollipop on your way out.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
6. 9. 2020 / 19:38:50 (před 3 roky)
off
Corisan napsal(a):

Překvapuje mě, že mají Friends takový náskok nad Lucim :/ My disappointment is immeasurable and my day is ruined.

+1 :(. Nechápu, jak může ta smečka primitivů vyhrávat :(.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Katschaba
Uživatel od první verze | Cool level: 21 | Phil Dunphy
6. 9. 2020 / 19:55:17 (před 3 roky)
off
janulam11 napsal(a):

Lucifer a Sherlock, ze stejných důvodů, jako v minulém kole.
Baví mě víc.

Hlasuji stejně a jak tak koukám, v obou případech hlasuji pro prohrávající :-(

"Your life is yours and yours alone, rise up and live it." by Richard Rahl
Editováno: 1x | Naposledy: 6. 9. 2020 / 19:57:47
avatar uživatele
darbak
Redaktor | Cool level: 16 | Number 6
6. 9. 2020 / 20:13:36 (před 3 roky)
on
andromache napsal(a):

+1 :(. Nechápu, jak může ta smečka primitivů vyhrávat :(.

Protože pro mnohé jsou třeba, já nevím... Zábavní? Oblíbení? :D
A především jsou daleko větší legendou než Lucifer. To nemůžeš popřít i když je nesnášíš :D

Já jsem rád, že vyhrávají, mám je rád. Lucifer šel vždy kolem mně, samotná premisa seriálu mi přišla celkem debilní :D Ale dnes jsem se teda ze zvědavosti podíval na dva díly, když to všichni vychvalují a sakra... Ono to je docela dobrý :D

Btw. House je pro mě v téhle anketě naprostým překvapením. Že se dostane takhle daleko jsem fakt nečekal.

Obsesivní perfekcionista, co má rád ankety a fotočlánky.
Editováno: 2x | Naposledy: 6. 9. 2020 / 20:19:25
avatar uživatele
vuvicom
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
6. 9. 2020 / 20:42:40 (před 3 roky)
off

Tak tohle je pro mě asi nejtěžší hlasování, ale klasika je klasika takže Přátelé :)

Říká se že chybami se člověk učí. To je proč jich dělám tolik. Za chvíli ze mě bude génius.
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
6. 9. 2020 / 20:52:52 (před 3 roky)
off
ESESEL napsal(a):

Vždyť Lucifer vyhrál minule, taky nemusí vyhrávat furt...

To přece není argument pro, nebo proti.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
6. 9. 2020 / 21:10:31 (před 3 roky)
off
darbak napsal(a):

Protože pro mnohé jsou třeba, já nevím... Zábavní? Oblíbení? :D
A především jsou daleko větší legendou než Lucifer. To nemůžeš popřít i když je nesnášíš :D

Já jsem rád, že vyhrávají, mám je rád. Lucifer šel vždy kolem mně, samotná premisa seriálu mi přišla celkem debilní :D Ale dnes jsem se teda ze zvědavosti podíval na dva díly, když to všichni vychvalují a sakra... Ono to je docela dobrý :D

Btw. House je pro mě v téhle anketě naprostým překvapením. Že se dostane takhle daleko jsem fakt nečekal.

Zábavní nejsou ani trochu a tu jejich oblibu nejsem. Lucifer to všechno táhne na charismatu Toma.. zatímco u přátel nemá charisma nemá ani jeden z nich. Plus, Lucifer má sympatičtější charaktery, zatímco všem šesti z Friends bych vyliskala, nebo je zavřela do zvláštní školy... A jinak ano, Lucifer je hodně dobrej :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Suezz
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
6. 9. 2020 / 21:25:55 (před 3 roky)
off

Jasní Přátelé a House. A zatím vedeme, super :)
Jde o Krále lidu, a upřímně, kdo z vás si pustí toho afektovanýho čerta (a všechny ty ostatní prvoplánové špatně zahrané charaktery) za pár let, nebo která televize toho bude vysílat maraton, protože ví, že u toho lidi prostě vydrží? :D
Sherlock dobrej, ale dost překombinovanej a víckrát si to taky asi nepustím.

avatar uživatele
IP Freely
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
6. 9. 2020 / 22:03:06 (před 3 roky)
off
Suezz napsal(a):

Jasní Přátelé a House. A zatím vedeme, super :)
Jde o Krále lidu, a upřímně, kdo z vás si pustí toho afektovanýho čerta (a všechny ty ostatní prvoplánové špatně zahrané charaktery) za pár let, nebo která televize toho bude vysílat maraton, protože ví, že u toho lidi prostě vydrží? :D
Sherlock dobrej, ale dost překombinovanej a víckrát si to taky asi nepustím.

:D :D Všichni moc dobře ví, že na televizi se dívat nedá, protože tam pořád dokola dávaj podobný mainstreamový sračky na něž se stejně bude určitá sorta lidí klidně dívat, i kdyby to dávali po miliontý. Proto se vsadím, že pořád davají Přátele, big bang theory, himym apod. Určitě kdybych si prošel televizní seznam, tak tam něco z toho co jsem zmiňoval bude. :D

If you want me, you find me Right here at the bar Just wait until I have finished this jar
avatar uživatele
Hurvi
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
6. 9. 2020 / 22:11:12 (před 3 roky)
off
yuriy napsal(a):

Vo finale jednoznacne Priatelia, lebo v dnesnej dobe sa uz taky serial nenatoci, sest hlavnych postav a vsetko hetero belosi 😅

Tretie miesto Sherlock

Presne, dnes musí byť všade homosexuál alebo černoch. Nemám nič proti žiadnej rase ani orientácii, ale nasilu ich všade tlačiť, to bije až moc do očí a kazí to aj zážitok... Posledné sklamanie v Cursed, kde je čierny Artuš!!??

A hoci mám Priateľov rád a vyrastal som na nich, už sú predsa len staršieho dátumu a Lucifera teraz sledujem druhýkrát maratónom, takže hlas Lucíkovi a Sherlockovi.

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
6. 9. 2020 / 22:12:21 (před 3 roky)
off
migilko napsal(a):

...dávaj podobný mainstreamový sračky na něž se stejně bude určitá sorta lidí klidně dívat, i kdyby to dávali po miliontý...

Vox populi, vox dei. Proto pořád prudím s tím, že je to souboj žánrů.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
6. 9. 2020 / 22:19:35 (před 3 roky)
off
Hurvi napsal(a):

...Posledné sklamanie v Cursed, kde je čierny Artuš!...

To je teprve začátek viz ►LINK◄

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
lllleon
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
6. 9. 2020 / 22:51:31 (před 3 roky)
off
migilko napsal(a):

:D :D Všichni moc dobře ví, že na televizi se dívat nedá, protože tam pořád dokola dávaj podobný mainstreamový sračky na něž se stejně bude určitá sorta lidí klidně dívat, i kdyby to dávali po miliontý. Proto se vsadím, že pořád davají Přátele, big bang theory, himym apod. Určitě kdybych si prošel televizní seznam, tak tam něco z toho co jsem zmiňoval bude. :D
_-0-_ napsal(a):

Vox populi, vox dei. Proto pořád prudím s tím, že je to souboj žánrů.

Tak samozřejmě, tohle je anketa o nejoblíbenější seriál. Jistě že si nejlépe povedou mainstreamové seriály. A není na tom vůbec nic špatného - mainstream je mainstream z nějakého důvodu, prostě to funguje, lidi to mají rádi. Chci ale říct, že žánr nevypovídá vůbec nic o kvalitě seriálu. Jako všechno ostatní, i sitcomy jsou dobré a špatné, a zrovna ty, co tu jsou pořád tak jmenovány - HIMYM, Přátelé, Teorie - patří k těm nejlepším a proto lidi baví. A řekla bych, že když seriál lidi baví i po takových letech, nevypovídá to proti němu, spíš naopak.

They don't know that we know they know we know!
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
6. 9. 2020 / 23:51:38 (před 3 roky)
off
lllleon napsal(a):

HIMYM, Přátelé, Teorie - patří k těm nejlepším a proto lidi baví. A řekla bych, že když seriál lidi baví i po takových letech, nevypovídá to proti němu, spíš naopak.

To, že ľudí seriál baví neznamená automaticky, že je aj dobrý. Doteraz dookola opakujú Step by Step, ľudia na to pozerajú a teda že by sa jednalo o to najlepšie v sitcom tvorbe sa povedať nedá.
Ja si skôr myslím, že sú obľúbené preto, lebo sa s nimi ľudia vedia lepšie stotožniť ako napr. (prásknem sem môj obľúbený sitcom) s Frasierom. Ten naopak žal úspechy viac u kritikov ako u ľudí (aspoň u nás).
Ja som napríklad Priateľov videla je to taká typická jednoduchá zábava (netvrdím, že je to na škodu), ale nikdy ma nelákalo si to pozrieť znovu.
Čo sa týka TBBT, tak tam nejaké prvé 4 série boli super a osobné si myslím, že akonáhle začali Sheldonovi pchať Amy a meniť jeho osobnosť, tak to išlo dolu vodou.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
ESESEL
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
7. 9. 2020 / 00:43:15 (před 3 roky)
off
_-0-_ napsal(a):

To přece není argument pro, nebo proti.

Argument vidím v tom, že minule vyřadil Big Bang, takže úplně bez šance proti těm Friends nebyl...

Jinak mně prostě přijde žánr jako jedna z vlastností seriálu. Jasně, některé žánry jsou populárnější než jiné, ale tak co? To by pak obdobně nemohly soupeřit neamerické seriály s americkými, černobílé s barevnými atd.

Ale víš jak, kdybys místo remcání řekl, jak by sis to představoval... :-)

Grab a lollipop on your way out.
avatar uživatele
ESESEL
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
7. 9. 2020 / 00:49:58 (před 3 roky)
off
migilko napsal(a):

:D :D Všichni moc dobře ví, že na televizi se dívat nedá, protože tam pořád dokola dávaj podobný mainstreamový sračky na něž se stejně bude určitá sorta lidí klidně dívat, i kdyby to dávali po miliontý. Proto se vsadím, že pořád davají Přátele, big bang theory, himym apod. Určitě kdybych si prošel televizní seznam, tak tam něco z toho co jsem zmiňoval bude. :D

"Král lidu" znamená totéž co "nejvíc mainstreamová sračka". ;-)

Grab a lollipop on your way out.
avatar uživatele
LucinkaZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 26 | Ally McBealová
7. 9. 2020 / 07:42:51 (před 3 roky)
off

Vôbec sa mi nepáči ako sa to zatiať vyvíja, v oboch prípadoch sa pridávam k menšine.

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
7. 9. 2020 / 11:34:07 (před 3 roky)
off
ESESEL napsal(a):

...Jasně, některé žánry jsou populárnější než jiné, ale tak co?...

Populárnější žánr znamená více hlasů pro jeho zástupce. S tím nic nenaděláš.

ESESEL napsal(a):

Ale víš jak, kdybys místo remcání řekl, jak by sis to představoval... :-)

It's easy. Stačilo by porovnávat (vybírat v oddělených anketách) nejlepší, nejmilejší, nejhodnotnější... (podle zadaných kriterií) seriály v rámci jednotlivých žánrů. Bylo by to napínavější a mělo by to vyšší výpovědní hodnotu. Je jasné, že mainstreamové srajdy z žánrů, které mají výrazně vyšší oblíbenost/sledovanost, většinou převálcují vše ostatní.

lllleon napsal(a):

Tak samozřejmě, tohle je anketa o nejoblíbenější seriál. Jistě že si nejlépe povedou mainstreamové seriály...

To nepochybně ano, ale např. mainstreamový sitcom velmi pravděpodobně převálcuje mainstreamovou scifárnu. Navíc se porovnává neporovnatelné.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
Editováno: 1x | Naposledy: 7. 9. 2020 / 11:35:50
avatar uživatele
AislinK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
7. 9. 2020 / 11:58:15 (před 3 roky)
off
_-0-_ napsal(a):

Populárnější žánr znamená více hlasů pro jeho zástupce. S tím nic nenaděláš.


It's easy. Stačilo by porovnávat (vybírat v oddělených anketách) nejlepší, nejmilejší, nejhodnotnější... (podle zadaných kriterií) seriály v rámci jednotlivých žánrů. Bylo by to napínavější a mělo by to vyšší výpovědní hodnotu. Je jasné, že mainstreamové srajdy z žánrů, které mají výrazně vyšší oblíbenost/sledovanost, většinou převálcují vše ostatní.

Však budou i další ankety, které budou různě zaměřené. Tohle je zkrátka celkový seriálový král a ne král scifi/komedie/...

Jinak si nemyslím, že lidi hlasují dle žánrů. Já dala hlas sice komedii ač mám ráda i Lucifera, ale šlo čistě o to, že Přátelé jsou starší a baví mě stále, zatímco Lucifer je celkem mladý seriál, čili mi úplně nesedí na krále. Ale kdyby proti Přátelům stála třeba Buffy, tak jde hlas k ní, jelikož jí sleduju taky stále ta léta pořád dokola, stejně jako Přátele, stále mě baví a kromě kupy smíchu mi přináší i další škálu emocí. Miluju seriály, u kterých se člověk může během jednoho dílu zasmát i zabrečet si a projít úplnou emoční horskou dráhou. A to Buffy umí skvěle. :)

avatar uživatele
darbak
Redaktor | Cool level: 16 | Number 6
7. 9. 2020 / 12:05:44 (před 3 roky)
on

To hrozně prožíváte :D

Obsesivní perfekcionista, co má rád ankety a fotočlánky.
avatar uživatele
IP Freely
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
7. 9. 2020 / 12:58:33 (před 3 roky)
off
ESESEL napsal(a):

"Král lidu" znamená totéž co "nejvíc mainstreamová sračka". ;-)

Pravda. :D Díky. :)

If you want me, you find me Right here at the bar Just wait until I have finished this jar
avatar uživatele
lllleon
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
7. 9. 2020 / 13:25:26 (před 3 roky)
off
AislinK napsal(a):

Jinak si nemyslím, že lidi hlasují dle žánrů. Já dala hlas sice komedii ač mám ráda i Lucifera, ale šlo čistě o to, že Přátelé jsou starší a baví mě stále, zatímco Lucifer je celkem mladý seriál, čili mi úplně nesedí na krále. Ale kdyby proti Přátelům stála třeba Buffy, tak jde hlas k ní, jelikož jí sleduju taky stále ta léta pořád dokola, stejně jako Přátele, stále mě baví a kromě kupy smíchu mi přináší i další škálu emocí. Miluju seriály, u kterých se člověk může během jednoho dílu zasmát i zabrečet si a projít úplnou emoční horskou dráhou. A to Buffy umí skvěle. :)

Přesně tak. Taky si nemyslím, že by měl žánr při hlasování v téhle anketě nějaký velký význam.

They don't know that we know they know we know!
avatar uživatele
kumla
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
8. 9. 2020 / 14:04:54 (před 3 roky)
off

Za mě šel hlas Friends a Housovi. Friends vidím občas v televizi a vypnu u toho hlavu. Lucifera jsem neviděla. A House je sice magor a despota a protivná, ale že začátku to pro mě mělo kouzlo... Dodivala jsem se sice jen z povinnosti, ale první řady byly fajn.

Kumla
avatar uživatele
misiacik0308
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
9. 9. 2020 / 00:45:14 (před 3 roky)
off
Director of SHIELD napsal(a):

Šestice přátel z New Yorku a vysoce funkční sociopat-detektiv.

súhlasím, taky tak

chýbajú mi TBBT, HIMYM, PoI, a stále idem na NCIS