Diskuze k článku Týden v obraze: House of the Dragon a další ve stínu megahitu...
avatar uživatele
ufonka
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
14. 8. 2022 / 17:52:53 (před 87 týdny)
off

Samozřejmě se nejvíc těším na House of Dragon, ale zajímavá mi připadá i Alma. Ostatní jde mimo mě.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
14. 8. 2022 / 18:12:51 (před 87 týdny)
off

Já snad kvůli Donde Hubo Fuego přežiju i španělštinu.. Snad se vypustí i český nebo aspoň anglický titulky, protože ze španělštiny umím tak tři slova...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 8. 2022 / 19:26:30 (před 87 týdny)
off

Red Rose mi připomnělo Rose Red...

Alma, Cleo, Echoes - třeba se z nich vyklubou koukatelné kousky. House of the Dragon pro mě teď není, to až 23. 10. 2022 (S01E10). Sakra, to je ještě doba...

andromache napsal(a):

...ze španělštiny umím tak tři slova...

Jaká konkrétně?

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
Editováno: 1x | Naposledy: 14. 8. 2022 / 19:29:14
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
14. 8. 2022 / 19:46:27 (před 87 týdny)
off
_-0-_ napsal(a):

Jaká konkrétně?

Maňana, por que, hermano (a tím pádem asi i hermana) a fuego (takže čtyři :D). No moment, někde tam bude i La princessa guererra :D :D. Ale tím fakt končím.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
Editováno: 2x | Naposledy: 14. 8. 2022 / 19:48:30
avatar uživatele
darbak
Redaktor | Cool level: 16 | Number 6
14. 8. 2022 / 19:58:56 (před 87 týdny)
on

Tak tenhle týden bych si vybral. House of Dragon nemusím zmiňovat, to je jasný :D

Ale zaujalo i Red Rose, Donde Hubo Fuego a Echoes

Obsesivní perfekcionista, co má rád ankety a fotočlánky.
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 8. 2022 / 20:09:51 (před 87 týdny)
off
andromache napsal(a):

Maňana, por que, hermano (a tím pádem asi i hermana) a fuego (takže čtyři :D). No moment, někde tam bude i La princessa guererra :D :D. Ale tím fakt končím.

Dosud jsem si myslel, že je slovo Fuego pouze název/jméno kdysi slavného auta. Teď (Tebou upozorněný) jsem si našel překlad. No, možná by sis při překladu hasičských seriálů/titulků vystačila pouze s tím jedním slovem a zbytek by si diváci domysleli, ne? Nakonec děj/dialogy patrně nebudou příliš komplikované. :D


Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
14. 8. 2022 / 20:28:58 (před 87 týdny)
off
_-0-_ napsal(a):

Dosud jsem si myslel, že je slovo Fuego pouze název/jméno kdysi slavného auta. Teď (Tebou upozorněný) jsem si našel překlad. No, možná by sis při překladu hasičských seriálů/titulků vystačila pouze s tím jedním slovem a zbytek by si diváci domysleli, ne? Nakonec děj/dialogy patrně nebudou příliš komplikované. :D


No, má se tam řešit i vražda bráchy, takže by mi těch pár slov fakt nestačilo :D. A tohle auto si už ani nepamatuju.. Ale vždycky jsem si myslela, že fuego je latinsky, ne španělsky... Damn you Dresden...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 8. 2022 / 20:41:23 (před 87 týdny)
off
andromache napsal(a):

...A tohle auto si už ani nepamatuju...

Bodejť by! Výroba Fuega byla zahájena 6 let před Tvým narozením a v Evropě zakončena těsně před ním. Zkrátka jste se minuli. Byl to jediný Renault, kterého považuju za krasavce.

(Jjj, fuego = ignis [Lat]- jak jsem si právě našel).

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
14. 8. 2022 / 20:46:31 (před 87 týdny)
off
_-0-_ napsal(a):

Bodejť by! Výroba Fuega byla zahájena 6 let před Tvým narozením a v Evropě zakončena těsně před ním. Zkrátka jste se minuli. Byl to jediný Renault, kterého považuju za krasavce.

(Jjj, fuego = ignis [Lat]- jak jsem si právě našel).

To jsme se teda minuli o dost :D :D. A jsem ráda, že jsem si to jenom někde v hlavě nevymyslela.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.