Diskuzní fórum

Serialy v prodeji?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
2. 8. 2008 / 11:47:29 (před 15 roky)
off

Ja sem na prazdninach ve Svycarech a tady maj vazne raj. Snad vsechny dnesny serialy jsou tu v prodeji. V prodavanosti vede House, ale sou tu i lost, heroes, scrubs, friends, chirurgove, simpsonovi, 24, CSI... Je toho tu vazne plno. Bohuzel bez cz titulku.
Tak si rikam, ze je skoda, ze u nas nic takovyho neni... nevi nekdo, jestli nejake ceske edice budou i u nas?

avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 86 | Charles Irving 'Chuck' Bartowski
2. 8. 2008 / 12:08:40 (před 15 roky)
off
xxmartinxx napsal(a):

Ja sem na prazdninach ve Svycarech a tady maj vazne raj. Snad vsechny dnesny serialy jsou tu v prodeji. V prodavanosti vede House, ale sou tu i lost, heroes, scrubs, friends, chirurgove, simpsonovi, 24, CSI... Je toho tu vazne plno. Bohuzel bez cz titulku.
Tak si rikam, ze je skoda, ze u nas nic takovyho neni... nevi nekdo, jestli nejake ceske edice budou i u nas?

Jojo... když jsem byl na začátku července ve Francii, tak jsem si toho v jednom supermarketu (konkrétně v přístavu Callais) taky všiml... měli toho tam vážně dost a taky jsem zalitoval, že to u nás není rozšířený a že jsem to nikde neviděl. Na nějaký ty seriály bych možná prašule obětoval... :-)

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
2. 8. 2008 / 22:07:57 (před 15 roky)
off
Furiant napsal(a):



Jojo... když jsem byl na začátku července ve Francii, tak jsem si toho v jednom supermarketu (konkrétně v přístavu Callais) taky všiml... měli toho tam vážně dost a taky jsem zalitoval, že to u nás není rozšířený a že jsem to nikde neviděl. Na nějaký ty seriály bych možná prašule obětoval... :-)

Je to vazne skoda. Ja vim jenom o heroes, ktere snad maji titulky na nejakem internetovem obchodu, ale ten vyber tady me vazne zaskocil. Ja verim, ze casem to k nam dorazi...

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
3. 8. 2008 / 19:03:34 (před 15 roky)
off

U nas s CZ titulky se prodava ohromna spousta serialu, kazdopadne ne za ceny DVD na stancich..

namatkou:

24, Lost, 4400, MASH (i dabing), Ally McBeall (i dabing), Dr. House (i dabing), Heroes (i dabing), Přátelé (i dabing), Řím, Brutální Nikita, Plastická chirurgie s.r.o., Star Trek TOS, Haló, Haló, Mrtvá zóna, Deadwood, Chobotnice....atd..a hromada ceskych...vam se to zda malo? :)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
Editováno: 2x | Naposledy: 3. 8. 2008 / 19:04:16
avatar uživatele
weri
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
3. 8. 2008 / 19:09:08 (před 15 roky)
off
megawir napsal(a):

U nas s CZ titulky se prodava ohromna spousta serialu, kazdopadne ne za ceny DVD na stancich..

namatkou:

24, Lost, 4400, MASH (i dabing), Ally McBeall (i dabing), Dr. House (i dabing), Heroes (i dabing), Přátelé (i dabing), Řím, Brutální Nikita, Plastická chirurgie s.r.o., Star Trek TOS, Haló, Haló, Mrtvá zóna, Deadwood, Chobotnice....atd..a hromada ceskych...vam se to zda malo? :)

Těch seriálů vychází opravdu hodně (úplně jsi vynechal moje oblíbaná Akta X a Červeného trpaslíka), ale problém je v té ceně, protože klasická seriálová DVD jsou fakt drahá (nebýt tisícovky za jednu řadu Akt X, tak už to mám dávno doma). Budem muset hold čekat, než se to objeví na novinových stáncích a trafikách.

weri - chybař tohodle webu (tedy zatím neexistující sekce)
avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
3. 8. 2008 / 19:40:45 (před 15 roky)
off

Třeba byl Červený trpaslík na novinových stáncích první jiskřička naděje seriálových maniaků a začnou vycházet další:) Nebylo by to špatné. Třeba House, Friends, Simpsni ......... :)

Really evil :)
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
3. 8. 2008 / 20:45:48 (před 15 roky)
off
megawir napsal(a):

U nas s CZ titulky se prodava ohromna spousta serialu, kazdopadne ne za ceny DVD na stancich..

namatkou:

24, Lost, 4400, MASH (i dabing), Ally McBeall (i dabing), Dr. House (i dabing), Heroes (i dabing), Přátelé (i dabing), Řím, Brutální Nikita, Plastická chirurgie s.r.o., Star Trek TOS, Haló, Haló, Mrtvá zóna, Deadwood, Chobotnice....atd..a hromada ceskych...vam se to zda malo? :)

To se prede mnou nejak schovavaj... Ale hodi se to vedet.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
3. 8. 2008 / 21:18:12 (před 15 roky)
off
weri napsal(a):



Těch seriálů vychází opravdu hodně (úplně jsi vynechal moje oblíbaná Akta X a Červeného trpaslíka), ale problém je v té ceně, protože klasická seriálová DVD jsou fakt drahá (nebýt tisícovky za jednu řadu Akt X, tak už to mám dávno doma). Budem muset hold čekat, než se to objeví na novinových stáncích a trafikách.

ja to nevynechal, byl to pouze vycet namatkou :) ..trpaslika mam doma orig a to same "24"

kdyz si prepoctu cenu u serialu na 1 DVD, cena vazen prehnana neni... za CELOU sezonu das napr 1199, ve stopazi to muze byt cca 1000 minut= skoro 17hod..
za stejnou cenu mas dva filmy, coz je cca 3hod...

tzn film je 5x drazsi nez serial ;-)


xxmartinxx napsal(a):


To se prede mnou nejak schovavaj... Ale hodi se to vedet.

vsechny zminene najdes napr. tady

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
kčule
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
4. 8. 2008 / 11:30:34 (před 15 roky)
off

já mám zálusk na přátele s cz dabingem mám i naději protožemi rodiče nabýdli k vánocům novej mobyl ale já to vyměnila za přátele všech 10 řad proto že to vyjde na stejno

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
4. 8. 2008 / 11:34:17 (před 15 roky)
off
kčule napsal(a):

já mám zálusk na přátele s cz dabingem mám i naději protožemi rodiče nabýdli k vánocům novej mobyl ale já to vyměnila za přátele všech 10 řad proto že to vyjde na stejno

tak tomu rikam spravna fanynka :-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
1/2
12