Diskuze k článku American Horror Story - Jak bude vypadat 2. řada
avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
29. 12. 2011 / 17:24:59 (před 12 roky)
off

Nějaké tipy na to vodítko? :)
Nějak si nedokážu představit jak vrátí nějaké herce, aby hráli jiné postavy. Jak u nás s dabingem. :D
Ale je to škoda, magor Tate a jeho psycho-skupina by se mi tam ještě zamlouvali.

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
Meimei
Uživatel od první verze | Cool level: 56 | Richard Castle
29. 12. 2011 / 17:55:23 (před 12 roky)
off

Teď jsem z toho jelen, úplně mi to popletlo hlavu. Snad to nějak vybalancují. Navíc jsem asi slepá, jak patrona, ale žádné vodítko jsem nepostřehla :D Snad nemysleli tu novou rodinu :/

Does this darkness have a name? Is it your name?
avatar uživatele
Frozen99
Autor článku | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
29. 12. 2011 / 19:44:29 (před 12 roky)
off

Někde jsem četl, že by se mohlo jednat o Floridu (žije tam sestra Viv Jill) nebo možná Vermont (epka 'Birth' začíná rokem 1984, kde v pozadí v TV běží seriál 'Newhart', kterej se točil ve Vermontu).. musíme si počkat na únor :)

See Madonna and die...
avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
31. 12. 2011 / 13:52:21 (před 12 roky)
off

Tak to jsem na to docela zvědavá, protože ať přemýšlím nad posledními třemi díly jak chci, stejně na žádné kloudné a smysluplné vodítko nemůžu přijít. Doufám, že i přes změnu obsazení a lokalit bude i druhá řada tak správně temná a ulítlá jako první. A doufám, že aspoň sousedovic magorka s mimiňákem odjede tam, kde se budou ty nové zrůdnosti páchat :)

avatar uživatele
MNTB
Uživatel od první verze | Cool level: 34 | John Watson
31. 12. 2011 / 22:43:14 (před 12 roky)
off

v jednom článku řekl Murphy, že se máme podívat na scénu, jak Vivien rodí a tam je ukrytá ta nápověda. kdo má trpělivost, že se mrkne na okýnko po okýnku a odhalí to :D

avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
18. 10. 2012 / 21:35:43 (před 11 roky)
off

Tak nevím... je trochu matoucí, že obsadil stejné herce na jiné postavy... trochu mě to popravdě ruší...