Diskuzní fórum

Vtipy

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
27. 8. 2015 / 20:25:28 (před 8 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Romantice se hold musí občas pomoct:
I´m sorry

Je to holt, pokud té romantice nechceš vzdát hold... :D

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
27. 8. 2015 / 20:50:00 (před 8 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Je to holt, pokud té romantice nechceš vzdát hold... :D

Wow, just wow. Reakce na dva roky starý koment? Vzdávám hold. :-) :-) :-) To víš, holt se mi hold a holt pletou. S tím už holt nic nenadělám. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
27. 8. 2015 / 21:36:17 (před 8 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Wow, just wow. Reakce na dva roky starý koment? Vzdávám hold. :-) :-) :-) To víš, holt se mi hold a holt pletou. S tím už holt nic nenadělám. :-)

Toho roku jsem si nevšimla :D. A nechtěla jsem být zlá, pokud to tak vyznělo.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
27. 8. 2015 / 21:49:12 (před 8 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Toho roku jsem si nevšimla :D. A nechtěla jsem být zlá, pokud to tak vyznělo.

#NoHardFeelings
#Never
#FriendsForever

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
27. 8. 2015 / 22:36:18 (před 8 roky)
off
Thadreth napsal(a):

:D

avatar uživatele
Fyzynka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
12. 9. 2015 / 17:12:28 (před 8 roky)
off

Šmoula Koumák křičí: „Taťko šmoulóóó! Taťko šmouló, všichni máme průser! Šmoulinka to nedostala!!!”

avatar uživatele
zonesims
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
21. 9. 2015 / 02:51:50 (před 8 roky)
off

Je to malé, hrozně rychlé a nezničitelné. Co je to?
Semir Gerkhan, dálniční policie.

avatar uživatele
FaNTa
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
5. 11. 2015 / 22:09:08 (před 8 roky)
off

Holky, ženy a děvčata omlouvám se vám, ale toto musí příjít sem :D

A Bůh řekl: Adame, jdi do údolí.
Adam se zeptal, Bože, co je to údolí?
Bůh vysvětlil. A potom přejdi řeku.
Adam se zeptal: Co je to řeka?
Bůh vysvětlil
A později dodal. Adame, vystup na horu.
A Adam se zeptal, co je to hora?
Bůh vysvětlil.
A později dodal:Na druhé straně najdeš
jeskyni.
Adam se zeptal: Co je to jeskyně Pane?
A Bůh zase vysvětlil a pak pokračuje:
-Adame v jeskyni najdeš ženu...
Adam se udiveně zeptal:
- Můj pane, co je to žena?
Bůh pokračoval a přikázal:
- Chci tě rozmnožit.
Adam se zeptal:
Jak to mám udělat?
A Bůh zase vysvětlil.
a Adam odešel….
přes údolí; přešel řeku; vystoupil na horu; našel jeskyni;
a našel ženu, po 5ti minutách se Adam vrátil.
Pán se velmi podrážděně zeptal:
- Co se stalo ?
Adam se zeptal: Co je to migréna?

avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
7. 9. 2016 / 19:41:08 (před 7 roky)
on

Jednoho dne přišla paní Nováková do kostela poradit se s knězem: "Pane faráři, mám problém. Můj muž vždycky v průběhu vašich kázání usíná. Je to ostudné a já nevím, co mám dělat." "Mám nápad", povídá kněz. "Sedněte si dopředu, abych na vás viděl. Vezměte si tenhle napínáček. Já seshora uvidím, když váš manžel usne, dám vám znamení a vy ho píchnete do nohy." V neděli na kázání samozřejmě pan Novák usnul. Kněz to zpozoroval a rozjel plán: "A komu vděčíme za nejvyšší oběť?" a pokynul paní Novákové. "Ježíši!" zařval pan Novák, když ho jeho žena bodla ostrým hrotem. "Ano, máte pravdu, pane Nováku, Ježíš se za nás všechny obětoval." Pan Novák brzy znovu upadl do dřímoty. Kněz si zase všiml. "Kdo je naším zachráncem? Pro koho žijeme?" a kývl na pani Novákovou. "Proboha!" vyrazil pan Novák, když mu žena opět vrazila napínáček do nohy. "Ano, zase máte pravdu," pravil kněz s úsměvem. Pan Novák zase upadával do spánku, knězovo kázání nabíralo na tempu a stalo se, že jeden z jeho rozmáchlých pohybů rukama na kazatelně pochopila paní Nováková jako další signál. "A co řekla Eva Adamovi, když mu porodila devětadevadesátého syna?" řekl zrovna kněz. Paní Nováková bodla a manžel zařval: "Ještě jednou do mě tuhle prokletou věc zarazíš a já ti ho vyrvu a nacpu do prd***!"

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
7. 9. 2017 / 19:53:59 (před 6 roky)
on

tak když mě sem náhoda zavála rok od posledního příspěvku tak...

Baví se tři žáci policejní akademie, jak dopadli u zkoušek. První policajt: „Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Dali mi vyskloňovat slovo „Paříž“. Tak jsem napsal: Paříš, pařím, paříme...“ Druhý policajt: „Já dopadl podobně - píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Měl jsem skloňovat slovo „zeměkoule“, a tak jsem napsal - „ze mě koule, z tebe koule, z něho koule.“ Třetí policajt se jen usmívá: „Tak to já dopadl výborně - píšťalka i pendrek na výbornou a čeština taky za jedna. Já vyfasoval slovo „město.“ „A co jsi napsal?“ „Mně sto, tobě sto, náčelníkovi pětikilo.“

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
9/9
1 ... 3456789