Diskuzní fórum

Vtipy

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Marsí
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
17. 5. 2009 / 15:39:02 (před 15 roky)
off

Somálský emigrant přijede do Teplic. Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu:
"Díky, pane Čechu, že me necháváte v téhle zemi a zajišťujete mi ubytování,stravování, lékařskou péči a vzdělání zdarma!"
Muž ale odpoví: "Ne, mýlíte se, já jsem Róm."
Somálec jde dál a potká dalšího kolemjdoucího:
"Děkuji za vaši krásnou českou zemi!"
Ale kolemjdoucí odpoví: "Já ne Čech. Já Vietnamec."
Somálec nakonec potká krásnou ženu a podezřívavě se zeptá:
"Jste Češka?"
Žena odpoví: "Ne, jsem z Kazachstánu."
Somálec je zmatený a ptá se: "A kde jsou proboha všichni Češi?"
Kazaška se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví: "Asi v práci!"

avatar uživatele
Clariel
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
24. 6. 2009 / 10:33:19 (před 14 roky)
off

Králíček přijde do obchodu a zeptá se:
"Máte tunu hrachu?"
Prodavač odpoví:
"Nemáme králíčku."
Druhý den se to opakuje.
Třetí den zase přijde a zase se ptá.
"Máte tunu hrachu?"
Prodavač odpoví:
"Máme králíčku."
Králíček na to:
"To je ale kuliček,viďte?"

avatar uživatele
El Barto
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
1. 7. 2009 / 09:34:54 (před 14 roky)
off

V baru sedí prase, vlk a medvěd. Předhánějí se, kdo je větší frajer,
Vlk: Já, když zavyju tak se bojí celý les.
Medvěd: Já, když zařvu, tak se klepou celé hory
Prase jen tak sedí, popíjí drink a řekne: To, když já jen trochu zakašlu, tak se třese strachy celý svět.

Největší Simpsnolog, Comebackolog, Futuramanolog a Cimrmanolog na Břeclavsku. A hlavní Dodavatel hlášek Comebacku. Takže, pokud vás můžu poprosit, moc mi na ně nelezte.
avatar uživatele
Martin Kohout
Uživatel od první verze | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
5. 9. 2009 / 15:01:38 (před 14 roky)
off

Ahoj lidé chci Vás pozvat na http://freebit.cz

avatar uživatele
SimonQa14
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
25. 11. 2011 / 08:02:37 (před 12 roky)
off
Fany napsal(a):

Muž jel autem, které se mu porouchalo zrovna blízko kláštera. Zaklepal tam tedy vrata. Otevřel mu starý mnich. Muž mu vysvětlil, co se mu stalo a požádal o nocleh. Mnich ho milostivě uvedl do kláštera, hojně ho pohostil a dokonce mu opravil i to auto. Když se muž pokoušel usnout, zaslechl podivný zvuk. Ráno se mnicha na tento zvuk ptal, ale ten jen řekl: „To ti nemohu prozradit. Nejsi mnich." Muž byl sice zklamaný, ale poděkoval a šel svou cestou.
Po několika letech se tomu muži porouchalo auto před tím samým klášterem. Mnichové ho uvítali, pohostili a dokonce opravili auto. V noci uslyšel ten samý podivný zvuk, který už slyšel tenkrát před lety. Ráno se ptal, co to bylo za zvuk, ale mnichové odpověděli: „To ti nemůžeme prozradit. Nejsi mnich." „Dobrá, dobrá. Umírám zvědavostí. Jak se tedy stanu mnichem?" „Musíš procestovat svět a pak nám říct, kolik je na světě stébel trávy a kolik zrnek písku. Když to zjistíš, staneš se mnichem."
Muž se vydal splnit tento úkol. Vrátil se za čtyřicet pět let a v klášteru oznamoval: „Procestoval jsem svět a zjistil jsem, na co jste se ptali. Na světe je 145 236 284 232 stébel trávy a 231 281 219 999 129 382 zrnek písku." Mnichové odpověděli: „Blahopřejeme. Teď je z tebe mnich. Nyní ti ukážeme cestu k tomu zvuku." Přivedli ho k dřevěným dveřím a hlavní mnich řekl: „Ten zvuk je za těmito dveřmi" Muž vzal za kliku, ale dveře byly zamčené. Řekl tedy: „Mohu dostat klíč?" Mniši mu dali klíč a on odemkl dveře. Za dřevěnými dveřmi však byly ještě jedny – kamenné. Požádal o klíč k těmto kamenným dveřím. Mniši mu jej dali, on je odemkl a našel dveře vyrobené z rubínu. Požádal mnichy o klíč a když mu jej poskytli, našel další dveře ze safíru. Tak to pokračovalo přes smaragdové dveře, stříbrné dveře, topasové dveře a ametystové dveře. Konečně mniši řekli: „Tak toto je poslední klíč k posledním dveřím." Muž si oddychl, odemkl dveře, vzal za kliku a za těmito dveřmi celý ohromený našel příčinu toho divného zvuku. Ale tobě nemůžu říct, protože nejsi mnich.

Tak tohle je teda děsný :D Byla jsem řádně překvapená :-D

avatar uživatele
Michalenka
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
5. 12. 2011 / 11:09:26 (před 12 roky)
off

Policisté přijedou k nehodě. Jeden z nich přistoupí k autu zapasovanému do stromu, nakoukne dovnitř a vrtí hlavou: "To jsem blázen - tak kdo vlastně řídil, když jsou všichni mrtví?"

Keep calm & Be Fan of TV Shows :P
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
2. 1. 2012 / 09:18:54 (před 12 roky)
off

Chuck Norris najde odjištěný granát. ,,Granát", pomyslí si Chuck. ,,Chuck Norris", pomyslí si granát a radši se zajistí.

Chuck Norris umí vypít vodu z kohoutku na ex.

Chuck Norris objel Zemi na rotopedu.

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
třepavka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
2. 1. 2012 / 20:57:05 (před 12 roky)
off

Blondýna na křižovatce nabourá do chlapa a ten jí nadává:,,Ty krávo,dělala sis vůbec řidičák?" .Blondýna odpoví:,,Rozhodně víckrát než ty,debile!"

avatar uživatele
Michalenka
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
4. 2. 2012 / 11:43:13 (před 12 roky)
off

Kajínek dostane nového spoluvězně a ptá se ho:
Za co seš tady?
Ále, stáhnul jsem si o vás film.
--------------------------------------------------------
‎-"Miláčku.."
-"Ano zlatíčko?"
-"Uděláme si fajn víkend ??"
-"Ano čumáčku.."
-"Tak ahoj, v pondělí ..."
--------------------------------------------------------
O polnoci zvoní zvonček u Novákov.
"Kto je?"
"Sused."
"A čo chcete, človeče, takto neskoro v noci?"
"Máte cesnak?"
"Nemáme!"
Asi za pol hodiny zvoní zvonček znovu.
"Kto je?!"
"Sused."
"A čo stále chcete?!"
"Nič, nesiem vám cesnak."

Keep calm & Be Fan of TV Shows :P
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
4. 2. 2012 / 14:03:04 (před 12 roky)
off

Dva seriály v jednom. Sice starej, ale dobrej.
Macgyver udělá z hovna bombu, Jirka Babica výbornou pomazánku.

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.