Diskuzní fórum

2.1.6 - narážky na jiné seriály

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Anyk
Redaktor | Cool level: 44 | Captain Hammer
29. 8. 2012 / 02:00:12 (před 11 roky)
on
jelpetty napsal(a):

Super... tak dneska jsem jednu narážku slyšela, jen si teď vzpomenout v jakém to bylo seriálu... ať žije moje paměť :D

To je taky můj problém, ale mám ještě jeden větší. Z fleku si vzpomenu hned na několik náražek na filmy, ale na seriály ani ťuk!

avatar uživatele
aaaja
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
29. 8. 2012 / 02:02:27 (před 11 roky)
off
Anyk napsal(a):

To je taky můj problém, ale mám ještě jeden větší. Z fleku si vzpomenu hned na několik náražek na filmy, ale na seriály ani ťuk!

mně hlavně dělá problém vzpomenout si, v jaké epizodě to bylo :D

There are no cows in space.
avatar uživatele
LuciRoo
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
29. 8. 2012 / 09:27:55 (před 11 roky)
off

Mám menší problém. Chtěla jsem přidat narážku k NCIS: LA, ale seriál, na který ta narážka byla (Lassie) není v databázi. To se asi neuložila, co? Nemám ji ani ve výpisu "činností".

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
29. 8. 2012 / 09:42:45 (před 11 roky)
off
LuciRoo napsal(a):

Mám menší problém. Chtěla jsem přidat narážku k NCIS: LA, ale seriál, na který ta narážka byla (Lassie) není v databázi. To se asi neuložila, co? Nemám ji ani ve výpisu "činností".

Neuložilo. Stejně jako epizoda, je seriál povinný. Budeš nejdříve muset požádat o jeho doplnění...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
LuciRoo
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
29. 8. 2012 / 11:28:19 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Neuložilo. Stejně jako epizoda, je seriál povinný. Budeš nejdříve muset požádat o jeho doplnění...

Nějaká dobrá duše už ho doplnila. =D Jinak, musím říct, že narážky byl skvělý nápad. Člověk hned začne víc sledovat to, co si povídají. =D

3/3
123