Diskuzní fórum

Adventní kalendář

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
AnnaAlžběta
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
24. 12. 2013 / 08:58:08 (před 10 roky)
off

Děkuji za tu krásnou hru, která mi skvěle oživila advent a přeji vám všem Veselé Vánoce a vše nej do roku 2014.

I am a psychologist, not a doctor!
avatar uživatele
xbulkoj
Dlouholetý uživatel | Cool level: 53 | Roy
24. 12. 2013 / 09:07:33 (před 10 roky)
off

Ja by som sa chcel spytat. Bude nejaky shrnujuci clanok o tejto hre aj s vysvetlenim kazdeho policka? A hlavne ma zaujimaju statistiky: kolko ludi sa zapojilo, aky je rozptyl pokusov, nejake rekordy v pocte pokusov, zvysenie navstevnosti po polnoci,.... - no jednoducho som numerofil :-D
Dakujem tvorcom za tuto super hru.
PS: ja mam 27 pokusov.

avatar uživatele
Radmila
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
24. 12. 2013 / 09:15:35 (před 10 roky)
off

Parádní nápad a super dárek pod stromeček, už si Playlist pouštím. Všem seriálzoňákům přeji Šťastné a veselé, hodně dárku pod stromečkem a hlavně pevné zdraví!

avatar uživatele
Elkis
Uživatel od první verze | Cool level: 46 | Richard Hammond
24. 12. 2013 / 09:35:08 (před 10 roky)
off

Děkuji za super advent :) 27 pokusů

bla bla bla
avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
24. 12. 2013 / 09:42:18 (před 10 roky)
off

44 pokusů a jen 2 hvězdičky, někteří měli víc pokusů a mají víc hvězdiček, ale i tak měla bych být ráda, mohlo to být horší

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
radioaktivni.wewerka
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
24. 12. 2013 / 09:58:50 (před 10 roky)
off
Case*Wawe*Make napsal(a):

44 pokusů a jen 2 hvězdičky, někteří měli víc pokusů a mají víc hvězdiček, ale i tak měla bych být ráda, mohlo to být horší

Já měla 48 pokusů, ale mám 5 hvězd. Bude to tím, že jsi neuhádla hádanku v ten den co měla být uhádnutá. Myslím tím, jako každý den jedno okénko a uhádnuté

drevokocúr z chernobylu
avatar uživatele
Zizi Šicová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
24. 12. 2013 / 10:07:53 (před 10 roky)
off

Děkuji za skvělou hru... Merry Christmas a Happy New Year 2014... :)

avatar uživatele
Magdalyaly70
Uživatel od první verze | Cool level: 16 | Number 6
24. 12. 2013 / 10:13:42 (před 10 roky)
off

Krásné Vánoce všem a spoustu nápadů do roku 2014 ;-) ... díky za kalendář, byla to prča :D

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
24. 12. 2013 / 10:18:14 (před 10 roky)
off
xbulkoj napsal(a):

Ja by som sa chcel spytat. Bude nejaky shrnujuci clanok o tejto hre aj s vysvetlenim kazdeho policka? A hlavne ma zaujimaju statistiky: kolko ludi sa zapojilo, aky je rozptyl pokusov, nejake rekordy v pocte pokusov, zvysenie navstevnosti po polnoci,.... - no jednoducho som numerofil :-D
Dakujem tvorcom za tuto super hru.
PS: ja mam 27 pokusov.

Ano, článek bude.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Paja_Simi
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
24. 12. 2013 / 10:21:05 (před 10 roky)
off
xbulkoj napsal(a):

Ja by som sa chcel spytat. Bude nejaky shrnujuci clanok o tejto hre aj s vysvetlenim kazdeho policka? A hlavne ma zaujimaju statistiky: kolko ludi sa zapojilo, aky je rozptyl pokusov, nejake rekordy v pocte pokusov, zvysenie navstevnosti po polnoci,.... - no jednoducho som numerofil :-D
Dakujem tvorcom za tuto super hru.
PS: ja mam 27 pokusov.

V počtě pokusů nejhoršho už máme, a s radostí oznamuji, že jsem to asi já .. :D Měla jsem 180pokusů .. :D :D :D