Diskuzní fórum

Adventní kalendář

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Cominick
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
24. 12. 2013 / 12:12:05 (před 10 roky)
off

137 pokusu aneb knizky a stovky mi daly zabrat. A diky stovkam "jen" 4 hvezdy, nebot jsem uhodla az o den pozdeji :-/ Ale nevadi, zabava byla, spankovy deficit sem tam taky! Diky diky! A mohl by byt velikonocni kalendar!!

avatar uživatele
beavis
Uživatel od první verze | Cool level: 32 | Debra Morgan
24. 12. 2013 / 12:12:54 (před 10 roky)
off

Ahoj, díky za adventák bylo to skvělý hodně mě to dostalo. Jak všichni píšete: mám 4 hvězdičky a 54 pokusů ze začátku jsem zvolil taktiku psát co mě napadne místo přemýšlení pak už jsem většinou to dával napoprvé. 4 hvězdy určitě za to, že jsem začal pozdě myslím, že jste to podcenily s reklamou nikde nic - televize, radio, žádné letáky ani internet jen tady malý článeček na to jak se z toho stala velká věc :-) Chodil jsem sem skoro pravidelně aspon 6x týdně, ale jaksi mě to minulo. Jinak doufám, že nejen u mě to mělo seriálzonácké účinky chodil jsem každý den doplnil hodnocení k seriálům co jsem viděl pustil se i do psaní názorů začal víc komunikovat takže všem přeji štastné a veselé ted se budeme potkávat častěji.

avatar uživatele
Claire Mafianová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
24. 12. 2013 / 12:30:52 (před 10 roky)
off

Děkuju tvůrcum za tuto milou před Vánoční zábavu. Doufám že příští rok a i během roku vymyslíte pro nás další další zábavu. Pěkné svátky :)

Claire
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
24. 12. 2013 / 12:39:22 (před 10 roky)
off

Juuu, už aj ja mám 5 hviezdičiek :) Ďakujeem!

avatar uživatele
Kačka Ouzká
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
24. 12. 2013 / 12:51:58 (před 10 roky)
off

Já mám 47 pokusů a 5 hvězdiček :) Šťastné a veselé všem!

avatar uživatele
Turmë
Redaktor | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
24. 12. 2013 / 13:01:10 (před 10 roky)
off

Chtěla bych tvůrcům moc poděkovat za skvělý adventní kalendář (zvládla jsem to na 25 pokusů) a přeju všem veselé Vánoce:).

My goal in life is to live forever or die trying.
avatar uživatele
Marťa
Uživatel od první verze | Cool level: 22 | Chandler Bing
24. 12. 2013 / 13:04:56 (před 10 roky)
off

182 pokusů (mám dojem, že jsem rekordman :D), ale na to že jsem viděla dva a půl seriálů a o půlce jsem v životě neslyšela, tak to považuju za docela úspěch :D

díky moc autorům :-)

edit: tak nejsem rekordman, celkem ráda zjišťuju, že nejsem nejhorší :D ale nechápu ty, co měli méně než 30, běžte místo sledování seriálů, raději ven ;-) (radši věřím, že u toho neustále sedíte, než že jste tak inteligentní, tak si to neberte osobně ;-))

Nemusíte souhlasit s mými názory, ale ani je neodsuzujte. Taky vám do hlavy necpu Velkou královnu pandu.
Editováno: 2x | Naposledy: 24. 12. 2013 / 13:09:53
avatar uživatele
Yummy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
24. 12. 2013 / 13:10:06 (před 10 roky)
off

Cítim sa trápne, 351 pokusov a 5 hviezdičiek :D

avatar uživatele
Shppen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
24. 12. 2013 / 13:49:36 (před 10 roky)
off

Mohl by mi prosim nekdo napsat co byla ta posledni hadanka? :-)

avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 86 | Charles Irving 'Chuck' Bartowski
24. 12. 2013 / 14:00:29 (před 10 roky)
off
Marťa napsal(a):

edit: tak nejsem rekordman, celkem ráda zjišťuju, že nejsem nejhorší :D ale nechápu ty, co měli méně než 30, běžte místo sledování seriálů, raději ven ;-) (radši věřím, že u toho neustále sedíte, než že jste tak inteligentní, tak si to neberte osobně ;-))

Já všechno uhádnul na první pokus, tedy mám celkem 23 pokusů. Za těch 6 a půl roku, co seriály sleduju, jsem z těch 23 seriálů alespoň jednu epizodu viděl u 12 z nich. Z těch 12 pravidelně sleduju (jsem sledoval) 7 seriálů + 1 seriál jsem viděl maratonem pár let po ukončení (hádanka č. 4). Řekl bych, že ven chodím ještě celkem i dostatečně oproti některým. Jen to tam nechtělo házet každou kravinu, co mě napadla, ale být si jistý, že ten název tu hádanku naprosto vystihuje. ;-)

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...