Diskuzní fórum

Konkurz na večerníček

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
El Barto
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
9. 4. 2009 / 19:47:58 (před 15 roky)
off

Já navrhuju Comeback jednak se to dá sehnat třeba na uloz.to ale pokud by ti nevadil brat do postele notebook tak i na nova.cz

i když tu už asi out je, podle mě to je hodně návykový.

Nebo taky ženatý se závazky teď to vychází na DVD

Největší Simpsnolog, Comebackolog, Futuramanolog a Cimrmanolog na Břeclavsku. A hlavní Dodavatel hlášek Comebacku. Takže, pokud vás můžu poprosit, moc mi na ně nelezte.
Editováno: 3x | Naposledy: 11. 4. 2009 / 09:38:05
avatar uživatele
zajic.felix
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
5. 9. 2009 / 15:57:26 (před 14 roky)
off

Hele a co takhle TBBT - teorie velkýho třesku? je to sranda, dabovaný, tak málo dílů to zase nemá, půlhoinkový, nenáročný, a zas to neni taková ptákovina a navíc - dobře se potom usíná (osobně odzkoušeno:D)

avatar uživatele
vejdelkova.jana
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
10. 4. 2012 / 20:31:20 (před 12 roky)
off
Venda:) napsal(a):

A Přátelé po slovensku jsou jací? Tčeba já mám český Přátele mnohem radši než originální.
A How i met nadabované si snad neumím představit, protože Neil Patrick má skvělý hlas - takový frajerský a k těm jeho průpovídkám a grimasám je ideální:)

Po tom, co jsem se po pátý podívala na všechny série Přátel v češtině mě přemohla zvědavost jaký to je ve slovenštině. A musím říct, že to není zas tak špatný.. :)) Co se týče HIMYM celý díly jsem ve slovenštině nikde nesehnala, ale jenom pár ukázek na Youtube mi stačilo abych to zhodnotila jako "Katastrofa" :/ nic proti ale ten dabing je vážně hroznej :))

Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
avatar uživatele
vejdelkova.jana
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
10. 4. 2012 / 20:33:58 (před 12 roky)
off
zajic.felix napsal(a):

Hele a co takhle TBBT - teorie velkýho třesku? je to sranda, dabovaný, tak málo dílů to zase nemá, půlhoinkový, nenáročný, a zas to neni taková ptákovina a navíc - dobře se potom usíná (osobně odzkoušeno:D)

s tím souhlasím, u toho se dobře usíná :D sice neusínám přímo u videa, ale jsem dost magor na to, že jsem si videa zkonvertovala do MP3 a jenom je poslouchám (vážně mi hrabe...) XD

Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
avatar uživatele
Thomm97
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
23. 4. 2012 / 18:10:53 (před 11 roky)
off
vejdelkova.jana napsal(a):

s tím souhlasím, u toho se dobře usíná :D sice neusínám přímo u videa, ale jsem dost magor na to, že jsem si videa zkonvertovala do MP3 a jenom je poslouchám (vážně mi hrabe...) XD

:D Tak to mě ještě nenapadlo...Zkonvertovat seriál do MP3,alespoň bych si ušetřil zrak...Ale já bych navrhoval Big Bang Theory ,How I Met Your Mother,nebo klasiku Simpsonovi...

Don´t Blink!
avatar uživatele
davulamedula
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
6. 10. 2012 / 00:29:44 (před 11 roky)
off

No, mě vždycky uspí "Dinosaurové"