Diskuzní fórum

Konkurz na večerníček

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Yukari
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
7. 12. 2008 / 21:04:16 (před 15 roky)
off
Venda:) napsal(a):

House ale neni dobry, kdyz nemuzes spat - protoze na neho budes koukat celou noc, coz mas treba az 8 dilu, a 8 dilu House za sebou ti ho muze otravit :/ To nedoporucuju :D

Keď som vydržala pozerať Scrubs 2 série v kuse tak 8 epizód Housea mi ho nemôže otráviť:)

Everyone has a purpose in life. Perhaps yours is watching television. - David Letterman
avatar uživatele
Josefina
Uživatel od první verze | Cool level: 2 | Jake Harper
9. 12. 2008 / 19:24:52 (před 15 roky)
off

A co třeba...........Gilmore girls?

Nebo třeba Lost?

Jsem emo!Jsem girl!Jsem debil!
avatar uživatele
Lucik21
Redaktor | Cool level: 33 | Jack Carter
9. 12. 2008 / 21:11:49 (před 15 roky)
off
Josefina napsal(a):

A co třeba...........Gilmore girls?

Nebo třeba Lost?

No třeba já bych Gilmorky sledovala, ale vždy je dávali v čas, který mi nevyhovoval... takže to posoudit nemůžu, jak by uspěly.
Ale Losty sleduju... jeden čas jsem bez dalšího dílu (sledovala jsem je vždy jen v neděli) nemohla spát, takže to byl takovej můj nedělní "večerníček". Jednou jsem kamsi jela a zrovna je dávali na AXN každý den - samo jsem si je nechala nahrávat; když jsem se vrátila domů, na skladě jsem měla asi 12 dílů a jelikož jsem za den jela zase pryč, musela jsem se na ně podívat... to byl maraton :D

avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
10. 12. 2008 / 21:11:04 (před 15 roky)
off
Yukari napsal(a):


Keď som vydržala pozerať Scrubs 2 série v kuse tak 8 epizód Housea mi ho nemôže otráviť:)

Já to myslím tak, že máš 45 minut opravdu slvělýho seriálu, ale prakticky o tom samém. Já prostě nezvládla nikdy víc než 3 díly za sebou (a to sem u 3. v půlce usla :( ) Mám prostě pocit, že House není takovej ten "maratonovej" seriál :). A Scrubs neznám ,nemohu soudit :/

Really evil :)
avatar uživatele
Yukari
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
10. 12. 2008 / 21:19:49 (před 15 roky)
off
Venda:) napsal(a):



Já to myslím tak, že máš 45 minut opravdu slvělýho seriálu, ale prakticky o tom samém. Já prostě nezvládla nikdy víc než 3 díly za sebou (a to sem u 3. v půlce usla :( ) Mám prostě pocit, že House není takovej ten "maratonovej" seriál :). A Scrubs neznám ,nemohu soudit :/

To je síce tiež pravda, Scrubs a House majú spoločné len to, že sa odohrávajú v nemocnici (a jednu epizódu, ale o tej nebudem rozpisovať:)). Ale zase je tam House, jeho vtipy a podobne, okrem toho sú tie prípady vždy dosť iné a napríklad vo štvrtej sérii keď je tam to "výberové konanie"... vtedy som pomaly nadávala na to, že bola len jedna epizóda.

Everyone has a purpose in life. Perhaps yours is watching television. - David Letterman
avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
10. 12. 2008 / 21:23:36 (před 15 roky)
off
Yukari napsal(a):


To je síce tiež pravda, Scrubs a House majú spoločné len to, že sa odohrávajú v nemocnici (a jednu epizódu, ale o tej nebudem rozpisovať:)). Ale zase je tam House, jeho vtipy a podobne, okrem toho sú tie prípady vždy dosť iné a napríklad vo štvrtej sérii keď je tam to "výberové konanie"... vtedy som pomaly nadávala na to, že bola len jedna epizóda.

Teď máš zase pravdu ty - já jsem sledovala House naráz ve 2. sezone. 4. mám ráda moc moc moc, nové postavy tomu dodávají opravdu šmrnc. A hrozně je mi tam sympatický vývoj Cameronové... Ale to je na jinou místnost. A Scrubs by nebyl vhodný večerníček?:)

Really evil :)
avatar uživatele
Yukari
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
10. 12. 2008 / 21:39:25 (před 15 roky)
off
Venda:) napsal(a):



Teď máš zase pravdu ty - já jsem sledovala House naráz ve 2. sezone. 4. mám ráda moc moc moc, nové postavy tomu dodávají opravdu šmrnc. A hrozně je mi tam sympatický vývoj Cameronové... Ale to je na jinou místnost. A Scrubs by nebyl vhodný večerníček?:)

nespĺňa podmienku "po česky"

Everyone has a purpose in life. Perhaps yours is watching television. - David Letterman
avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
12. 12. 2008 / 20:56:26 (před 15 roky)
off
Yukari napsal(a):


nespĺňa podmienku "po česky"

A kdyby tam ta podmínka nebyla?:) A co Big bang theory ?:) Tyhle 2 seriály ještě neznám vůbec z první desítky odsud :)

Really evil :)
avatar uživatele
Yukari
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
13. 12. 2008 / 22:18:36 (před 15 roky)
off
Venda:) napsal(a):



A kdyby tam ta podmínka nebyla?:) A co Big bang theory ?:) Tyhle 2 seriály ještě neznám vůbec z první desítky odsud :)

Takže Scrubs je úplne geniálny - Dr. Cox sa povahovo celkom podobá na Housea, myslím si že House trošku z Coxa vychádza, ale pri Scrubs je jediný problém - začala som na tom byť závislá príliš skoro (myslím že tie dve série naraz o tom celkom dobre hovoria:)). A Big Bang Theory je tiež celkom fajn ak máš rada tkzv. Geek seriály (napr IT Crowd) kde je dosť vtipov, ktoré by úplne normálny človek nemal pochopiť. Ale celkom fajn:)

Určite skôr odporúčam Scrubs:)

Everyone has a purpose in life. Perhaps yours is watching television. - David Letterman
avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
14. 12. 2008 / 00:51:30 (před 15 roky)
off
Yukari napsal(a):


Takže Scrubs je úplne geniálny - Dr. Cox sa povahovo celkom podobá na Housea, myslím si že House trošku z Coxa vychádza, ale pri Scrubs je jediný problém - začala som na tom byť závislá príliš skoro (myslím že tie dve série naraz o tom celkom dobre hovoria:)). A Big Bang Theory je tiež celkom fajn ak máš rada tkzv. Geek seriály (napr IT Crowd) kde je dosť vtipov, ktoré by úplne normálny človek nemal pochopiť. Ale celkom fajn:)

Určite skôr odporúčam Scrubs:)

Jojo, taky to po How i met vidím na Scrubs. Chci něco nového, relativně neznámého a po svátcích na to vlítnu, protože mezi svátkama mám v plánu jíst, koukat na telku a na how i met :) - to by mimochodem v češtině byl skvělej večerníček. Nebo dabuje se už do slověnštiny?:)

Really evil :)