profilový obrázek

Brittany Snow

Rodné jménoBrittany Anne Snow
Místo narozeníTampa, Florida, USA
Datum narození9. března 1986 (Ryby)
40 let (41. narozeniny slaví za 8 měsíců)
📷 ze seriálu Murdaugh: Death in the Family / © 2025 Hulu
Seriálová kariéra
Hlavní postava
Vedlejší postava
Co říkají o osobnosti ostatnívšechny zmínky

dtaire: Říjen jsem zakončil na 38 epizodách, přičemž sedmnáct z nich připadalo na první díly. Aktivně jsem sledoval jen Slow Horses, Ano, šéfe! a Frauds. Bohužel skončily už i České vraždy, pročež lze říjen hodnotit jako seriálově mrzutý. Pátá série Slow Horses moc povedená nebyla, líbily se mi jen asi dva díly ze šesti. Naštěstí tam pořád zůstává Sir Gary Oldman a Strange Game od Micka Jaggera, jinak by to byl až tragikomický pokus o pokračování. V další sérii snad zase o něco lépe zapracují se schopnějšími postavami. Vypadá to z traileru nadějně. Ano, šéfe! oproti tomu bylo perfektní, při sledování na rychlost 1,5x nebyl zub času vůbec poznat a byla to stejná radost jako dřív. Snad ještě někde najdou nějaké další nešťastné hospody, ať příběh nekončí. Škoda jen, že po komplikacích se zveřejněním těchto dílů a značných průtazích velká část představených podniků už dnes neexistuje. Frauds byla ve své podstatě milá jednohubka, jednou se o nich možná i dozvíme v Novince pod lupou. Kvalita jednotlivých dílů byla sice poněkud kolísavá, ale fandit hlavním představitelkám se dalo stále. Pokud bude další řada, mohla by být ještě lepší než tato první. České vraždy byly učiněné zjevení. Sice pořád nechápu, proč tam byl i ten jeden díl, který vraždou nebyl, ale co už. Po všech stránkách hodnotný počin. A co sledovat dále? Naštěstí se vrací Hazbin Hotel, kde ovšem bude asi potřeba si nejprve připomenout první sérii a vrátit se zase do vhodné nálady. A uvidíme, jestli k něčemu bude nová verze Robina Hooda , u nějž mě ovšem dosti odrazuje plakát nebo The Beast in Me. Je pěkné, že Fruiko chválí obsazení, ale fakt, že se v něm objeví i moje oblíbená Brittany mi serialzone skandálně zamlčelo :)) Myslel jsem, že se budu dívat i na Štěstíčku naproti, jenže první díl byl navoněná bída a smysl mi to už nedává. Ke geniální hře Ivánku kamaráde se to holt ani nepřibližuje. před 32 týdny

IrmaVep: Takže dokoukaný The Hunting Wives a jsem naprosto vyřízená z hudby - ale v dobrým! Asi jsem našla svůj šálek country :D Jak jsem mohla dodnes žít a neposlouchat Orvilla Pecka, nechápu. A už vůbec nechápu, že jsem ho očividně slyšela už v Euphorii a já jako nic?! Holt mi k tomu prožitku chyběl ten Texas. A nebo Brittany Snow v zaplivaným kovbojským baru ;) před 41 týdny