Plakát

Plastická chirurgie s. r. o.

(Nip/Tuck)

Seriál nás zavádí do zbohatlického prostředí Miami, kde prostřednictvím ordinace dvou plastických chirurgů nahlédneme pod pokličku zdánlivě spokojeného života místní smetánky. Poodhalíme nalomenou psychiku a nevyřknutá přání pacientů, kteří se své problémy snaží zakrýt pouze kosmetickými úpravami... [více]

2003–2010 | USA | 47 minut | FX | Drama / Lékařský | 100 epizod | status: ukončeno v roce 2010
Poslední odvysílaná v ČR

6×19 – Hiro Yoshimura

(premiéra 7. 10. 2011 – před 10 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

6×19 – Hiro Yoshimura

(premiéra 3. 3. 2010 – před 11 lety)
závěr seriálu

Plastická chirurgie s. r. o. – O čem to je

Seriál nás zavádí do zbohatlického prostředí Miami, kde prostřednictvím ordinace dvou plastických chirurgů nahlédneme pod pokličku zdánlivě spokojeného života místní smetánky. Poodhalíme nalomenou psychiku a nevyřknutá přání pacientů, kteří se své problémy snaží zakrýt pouze kosmetickými úpravami tělesné schránky.

Doktor Sean McNamara a doktor Christian Troy jsou nejlepší přátelé a kolegové ve vlastní ordinaci plastické chirurgie. Christian nemá žádné výhrady k tomu, co jejich praxe nabízí a užívá si všech plodů, které mu prosperující podnik přináší. Sean však pomalu začíná propadat deziluzi a nečekané aspekty jeho práce se pomalu začínají promítat i do jeho soukromého života. Krásný dům a finanční úspěch najednou nedokáží skrýt jeho hroutící se rodinný život.
Seanova manželka Julia, žena v domácnosti a matka dvou dětí, začíná pomalu litovat obětí, které položila na oltář úspěchu svého chotě a touží po rozvodu. Dokonce zvažuje návrat na medicínu. Jejich syn Matt (Hensley) má lepší vztah k Christianovi než k vlastnímu otci.

Seriál ve vašich statusech

Víte, že...: ... matku Julie McNamarové v seriálu Nip/Tuck hraje skutečná matka Joely Richardson, herečka Vanessa Redgrave? před 13 týdny

Dr. Sean McNamara
Dr. Christian Troy
Matt McNamara
Julia McNamara
Dr. Liz Cruz
zdravotní sestra Linda
Kimber Henry
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

FX

Délka

47 minut

Žánr

Drama
Lékařský

Země původu

USA

Roky vysílání

2003–2010

První vysílání

22. července 2003

Ukončení seriálu

3. března 2010

Na CZ obrazovkách

Nova (2013)
LOVE (2022)
Nova Cinema (2012)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)